Roberts Makamons. Puisēna dzīve

Divpadsmit gadus vecais Korijs Makkensons ir liels sapņotājs. Viņš ir apveltīts ar apbrīnojamu iztēles dāvanu, viņš redz to, ko citi nepamana, un viņam viss šķiet neparasti.

Lai gan kas ir neparasts Amerikas dienvidu provinces pilsētā 1960. gados? Korija dzīve ir vienkārša un nepretencioza: piecelties agri, palīdzēt slaucējam tēvam, tad doties uz skolu, vakarā pastaigāties ar draugiem... Taču kādu dienu Korijs un viņa tēvs kļūst par aculieciniekiem autoavārijai, un izrādās, ka mašīnas nokrišana no tilta ezerā tika veikta, lai slēptu noziegumu. Mēģinot noskaidrot, kas ir šis noslēpumainais slepkava, Korijs iet grūtu ceļu. Viņa patiesības meklējumi ir ceļojums pasaulē, kurā saduras nevainība un ļaunums, bailes un bijība, maģija un neprāts, fantāzija un realitāte.

1991. gadā izdotais Roberta Makamona romāns pelnīti saņēma uzreiz divas balvas - Brema Stokera balvu un Pasaules fantāzijas balvu nominācijā Labākais romāns. Jau trīsdesmit gadus šī grāmata, kas rakstīta Stīvena Kinga “Tas” un Reja Bredberija stāstu labākajās tradīcijās, turpina būt bestsellers daudzās pasaules valstīs!

Romānu uzskata par autora labāko darbu. Par autoru jau sen ir bijis raksts.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/roberta-makammona-sausmas

Arī vēl viens.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/roberts-makamons-vilka-stunda

Rakstnieka mājaslapa.

https://www.robertmccammon.com/