Pīters Hamiltons. Glābšana

Par grāmatu un tās autoru.

Divdesmit trešajā gadsimtā cilvēce strauji izplatās visā galaktikā. Savstarpēji savienoto portālu progresīvā tehnoloģija ir izņēmusi no apgrozības gandrīz visus transporta veidus, pat zvaigzņu kuģus. Uz jebkuru vietu uz Zemes un tāliem kosmosa stūriem, ko cilvēce ir apguvusi, tagad ir tikai viens solis. Viss, šķiet, ir brīnišķīgi - līdz brīdim, kad uz jaunas planētas astoņdesmit deviņu gaismas gadu attālumā no Zemes tiek atrasts avarējušas svešas civilizācijas kosmosa kuģis ar neparastu un biedējošu kravu. Lai novērtētu iespējamos draudus, tiek nosūtīta pilnvarota grupa. Bet tur ne visi ir tādi, kādi šķiet ...

Komentāri: no pilnīgas garlaicības līdz aizraujošai lasāmvielai.

https://fantasy-worlds.org/lib/id32264/

Par autoru.

Raksts jau ir bijis, varbūt atkārtošos. Krievu valodā visai aktīvi tiek publicētas viņa grāmatas - pamatīga apjoma un tāpēc arī pie mums cenā ap 20 eiro. Ja kādam rodas vēlme pirkt.  Dabiski, ka var lasīt internetā par velti. Tikai krieviski. Par oriģinālu - nezinu, jo personīgi to valodu tik labi nemāku. (ila piezīme)                                    

Pīters Hamiltons dzimis 1960. gada 2. martā Rutlendā, Lielbritānijā, un šobrīd dzīvo netālu no Rutlendvoteras. Viņš sāka rakstīt 1987. gadā, un gadu vēlāk viņa pirmais stāsts tika publicēts žurnālā "Fear". Kopš tā laika Hamiltona stāsti ir publicēti žurnālā "Interzone", un viņa īsie darbi ir iekļauti antoloģijās "In Dreams" un "New Worlds".

1992. gadā iznāca viņa pirmais romāns ["Mindstar Rising"] par psihiskā detektīva Grega Mandela piedzīvojumiem. Šī grāmata atklāja triloģiju, kurā bija iekļauti arī romāni "Kvantu slepkavība" (1994) un "The Nano Flower" (1995), kas nominēti Lielbritānijas zinātniskās fantastikas balvai, un stāsts "The Suspect Genome" (2000), gadā saņēma Lielbritānijas zinātniskās fantastikas balvu un 2001. gadā bija nominēts Locus balvai.

Hamiltona otrā zinātniskās fantastikas triloģija “Nakts rītausma” tika atklāta 1996. gadā ar romānu “Realitātes disfunkcija” un turpinājās ar “Neitronu alķīmiķi” un “Kailo Dievu” [The Naked God].

Turklāt Pīteram Hamiltonam ir īsu stāstu krājums, kas veidots "The Coming of Night" pasaulē, bet pirms "Realitātes disfunkcijas" notikumiem, un vairāki nesērijveida romāni.

Mājaslapa: www.peterfhamilton.co.uk

https://fantasy-worlds.org/author/id4559/

Vēl - iepriekšējos rakstus lasiet šeit:

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/piters-hamiltons-peter-f-hamilton

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/piters-hamiltons-sodien-britu-zf-nr1