Miļena Zavoičinska. Iržina. No nolemtā neizbēgt

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - sastādītāja piezīme)

Iržinas nepārvaramā tieksme pēc visa interesantā un neizpētītā atkal iemeta Iržinu piedzīvojumā un pēc tam imperatora rokās.

Un tiešā nozīmē – viņa no zila gaisa nokrita viņam uz ceļiem, un tikai tas izglāba viņas dzīvību. Un izrādījās, ka šie apskāvieni nemaz nav biedējoši, vai tad bija vērts tik ļoti baidīties? Tikšanās ar noslēpumainiem radiniekiem no mammas puses, ģimenes noslēpumi un noslēpumu atklāšana, jaunas paziņas un zināšanas. Tas viss ir priekšā. Bet vai viņas dzīvē viss notiek pats no sevis? Vai tā ir nejaušība vai dievu un elementu griba? Vai varone spēj atspēlēt likteni vai arī tas ir neizbēgami?

https://fantasy-worlds.org/lib/id23079/

Par autori jau ir rakstīts. https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/krievu-musdienu-fantazija-milena-zavoicinskaja-zavoichinskaja-milena-valerevna

Kaut ko var lasīt tiešsaistē arī te. Lasīt vairs nevar, neveras vaļā.

https://kononovaefptz46.ru/trinadcataya-nevesta-chitat-onlain-trinadcataya-nevesta.html

Arī te citu fantastu vidū ir kāds viņas darbs. Uzrāda, ka šaubīga lapa.

https://tokitay.ru/lv/skachat-novoe-zarubezhnoe-fentezi-rtf-zarubezhnoe-fentezi.html

Valsts Krievija

Milena Zavoičinska dzimusi 1974. gada 1. martā Prāgā (Čehija) militārpersonas ģimenē. Sešus bērnības gadus viņa dzīvoja Ziemeļosetijā Ordžonikidzes pilsētā (tagad Vladikaukāza), pēc tam piecus gadus Mongolijā (Bulganas, Ulanbatoras, Ševi-Gobi pilsētās). Kopš 1985. gada dzīvo Maskavā.

Viņa absolvējusi Krievijas Izglītības akadēmijas universitāti ekonomikas un mārketinga specialitātē. Arī visi kursi un padziļināta apmācība bija saistīti ar ekonomikas jomu. Angļu valodas institūtā ir otrā augstākā izglītība (nepabeigta) kā valodnieks-tulkotājs. Viņa vienmēr strādājusi tieši pēc izglītības: finanšu un vērtspapīru jomā. Rakstniece ir precējusies un viņai ir divi dēli.

Ja viņa sapņoja par rakstnieka karjeru, tad tikai dziļā bērnībā, un viņai pat nebija aizdomas, ka viņai ir tādi talanti. Bet, būdama grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, lai rūpētos par viņas otro bērnu, viņa nolēmu atrast sev vismaz kādu hobiju, kas neprasa prombūtnes no mājām, un mēģināja rakstīt. Pirmais apzinātais rakstīšanas mēģinājums notika 2012. gada februāra beigās, un tad viņa iesaistījās, izveidoja lapu Samizdatā, un dzima romāns „Aleta”.

Milēnai bieži nākas atbildēt uz jautājumu par savu vārdu un uzvārdu: "Tas nav pseidonīms, bet gan īstais vārds un uzvārds (pirmalaulības uzvārds, jo es neņēmu sava vīra uzvārdu)."

https://fantasy-worlds.org/author/id3775/

Par autores darbiem arī šeit:

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/milena-zavoicinska-gramatgajeju-magija

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/milena-zavoicinska-irzina-un-citas