Miļena Zavoičinska. Iržina un citas

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā)

Milena Zavoičinska dzimusi 1974. gada 1. martā Prāgas pilsētā (Čehija) militārpersonas ģimenē. Viņa pavadīja sešus bērnības gadus Ziemeļosetijā Ordžonikidzes pilsētā (tagad Vladikavkāza), pēc tam piecus gadus Mongolijā (Bulgan, Ulan Bator, Shevi-Gobi pilsētās). Kopš 1985. gada viņa dzīvo Maskavā.

Beigusi Krievijas Izglītības akadēmijas universitāti un ieguvusi mārketinga ekonomista grādu. Visi kursi un padziļinātās apmācības bija saistītas arī ar ekonomisko sfēru. Angļu valodas institūtā ir otrā augstākā izglītība (nepabeigta) ar valodas tulkotāja grādu. Viņa vienmēr ir strādājusi tieši pēc izglītības: finanšu un vērtspapīru jomā. Rakstniece ir precējusies un viņai ir divi dēli.

Ja viņa sapņoja par rakstnieka karjeru, tad tikai dziļā bērnībā un pat nenojauta, ka viņai ir tādi talanti. Bet, būdama grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, lai rūpētos par viņas otro bērnu, es nolēmu atrast sev vismaz kādu hobiju, kas neprasa kavējumus mājās, un mēģināju rakstīt. Pirmais apzinīgais pildspalvas pārbaudījums notika 2012. gada februāra beigās, un tad viņa iesaistījās, izveidoja lapu Samizdat un piedzima romāns „Aleta”.

Milēnai bieži nākas atbildēt uz jautājumu par vārdu un uzvārdu: "Šis nav pseidonīms, bet gan īstais vārds un uzvārds (pirmslaulības uzvārds, jo es neņēmu vīra uzvārdu)."

https://fantasy-worlds.org/author/id3775/

Melnās Rozes tiesības

Piedāvājums, ko karaļa svētkos saņēmu es, cēlās jaunavas pansionāta absolvente Rosalinda Torvaldi, izskatījās patiešām dīvaini - laulības līgums ar nezināmu kungu, par ļoti pienācīgu atalgojumu, saskaņā ar visiem likumiem un ar ceremoniju. .. tikai vienu gadu. Lai gan, ja dzīve neatstāj izvēli, jūs tam piekritīsit. It īpaši, ja jūs nezināt, ka pretendente uz noslēpumainā Kajenna Nevisa sievas lomu, izrādās, kādu ļoti satrauc, un pats vīrs nemaz nav sajūsmā par to, ka viņš tagad ir precējies. Bet līgums ir līgums - tas ir jāpilda. Un grūtības? Kad es no viņām baidījos! Galvenais ir nezaudēt galvu, neticēt cerībai un nepakļauties jūtām. Tik negaidītām un spēcīgām.

https://fantasy-worlds.org/lib/id27161/

Māja krustojumā

Vai Vika domāja, ka pamesta māja, kas saņemta kā dāvana no svešinieka, savos "skapjos" slēpj nevis skeletus un spokus, bet gan senos burvjus, vilkačus, familiārus, dēmonus, ūdensvīrus un pat ... noslēpumainās lirellas. Galu galā māja stāv pasauļu krustcelēs. Noslēpumaina saderināta, meklējot viņu starp pasaulēm, un tituls, kas saņemts citā pasaulē... Spējas pamodās asinīs... Cik daudz pārsteigumu vēl ir priekšā? Bet, ko darīt - dāvana ir saņemta, iepriekšējais dzīvoklis ir izlikts, ir pienācis laiks pārņemt saimnieces tiesības, sākt uzkopt un sakārtot lietas, vispirms mājā, bet pēc tam citās pasaulēs.

https://fantasy-worlds.org/lib/id20065

Iržina. Viss nav tā, kā liekas

Tas nav tā, kā šķiet! Iržina bija jāpārliecinās par šo vienkāršo patiesību pēc savas pieredzes. Mīlošs tēvs pēkšņi pārvēršas par despotu un liek jums apprecēties ar cienījamu veci? Vai tumšā impērija ir ļaunuma un netikuma mītne? Vai tumšie ir visbriesmīgākie radījumi pasaulē? Tā tas šķita Iržinai, kura visu savu dzīvi nodzīvoja Gaišajā impērijā, līdz notikumi ap viņas piespiedu kāzām sāka virpuļot kā nāves virpulis. Bet, ja jūs nevarat tikt galā ar situāciju un uzvarēt, tad palaidiet un sāciet dzīvi no jauna! Apsedlojusi uzticamo motociklu, Iržina spēja aizbēgt un tikai tālu no savas mājas uzzināja, ka tēvs viņu patiešām mīl, briesmīgais nekromants nebūt nav briesmonis, ir pilnīgi iespējams atrast kopīgu valodu ar zombijiem, un no Tumšās impērijas iedzīvotājiem ir daudz,ko mācīties.

https://fantasy-worlds.org/lib/id21407/

Iržina. Nejauši - ne nejauši

Iržinas dzīve ir iegājusi normālā rutīnā: ir māja, darbu nodrošināja pats Tumšās impērijas imperators, viņa ieguva draugus, un viņas iemīļotais hobijs nekur nav aizgājis. Šķiet, dzīvo un priecājies. Bet kāpēc bija nepieciešams atvērt slepenu portālu tieši no imperatora pils? Nejauši? Un kaimiņos esošajā valdībā nelegāli iekļuvusi - arī nejauši? Un arī apprecējās, acīmredzot, pavisam nejauši ... Un kad viņa jau sapratīs, ka visas nelaimes nav nejaušas? Tātad, jums ir jāizdara secinājumi no tā un jādodas tālāk.

https://eksmo.ru/book/irzhina-sluchaynoe-ne-sluchayno-ITD1155398/