Marks Berouzs. Terija Pračeta maģija. Plakanās zemes radītāja biogrāfija

The Magic of Terry Pratchett, 2020. gads.

Šeit ir unikāla un pilnīga sera Terija Pračeta (Terry Pratchett) biogrāfija. Sers Terijs bija Lielbritānijā visveiksmīgākais dzīvojošais rakstnieks, un viņa grāmatas tika pārdotas visā pasaulē vairāk nekā 100 000 000 eksemplāru.

Romāni no Diska jeb Plakanās pasaules cikla ir tulkoti 38 valodās un prezentēti filmu, seriālu, lugu, datoru un galda spēļu veidā.

Marks Berouzs iedziļinās stāstā par Teriju Pračetu, vienu no Lielbritānijas mīļākajiem rakstniekiem. Bērnība mazā pilsētā, darbs kā žurnālistam un vairāk nekā 60 bestselleru ceļojums, kas noveda pie Lielbritānijas impērijas ordeņa, bruņinieka statusa un nacionālā dārguma statusa.

"Terija Pratčeta maģija" ir rūpīgu arhīvu pētījumu rezultāts, kā arī intervijas ar draugiem un laikabiedriem, kuri zem slavenās melnās cepures pazina patieso personu un palīdzēja apkopot visu vienu no brīnišķīgākajām un mīļākajām figūrām britu literatūrā.

https://fantlab.ru/work1424871

Par autoru.

Marks Berouzs ir Stand Up komediants, mūziķis, rakstnieks un kritiķis, kas dzīvo Londonā. Viņš strādā kā kurators vietnē Twitter, kā arī raksta kā ārštata darbinieks, spēlē basu atzītajā Viktorijas laika tēmu panku grupā "The Men That Will Not Belamen For Nothing", raksta par mūziku, filmām, kultūru un garīgo veselību izdevumam The Guardian, Observer, HeyUGuys, i paper, DrownedInSound, Rocksound un theQuietus. Viņš ieraksta solo mūziku ar nosaukumu Before Victoria.

https://www.amazon.com/Marc-Burrows/e/B00NNDPMR2/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Par Pračetu latviski.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/terijs-pracets-diska-pasaules-romani-par-tifaniju