Lī Bardugo. Devītais nams

Galaxy “Alex” Šterna ir visneticamākā Jēlas pirmkursnieku klases dalībniece.

Viņu Losandželosas iekšzemē uzaudzināja hipiju māmiņa, Aleksa agri pameta skolu un nokļuva pasaulē, kurā bija šaubīgi narkodīleru draugi, strupceļa darbi un daudz, daudz sliktāk. Sasniedzot divdesmit gadu vecumu, viņa ir vienīgā, kas izdzīvojusi šausminošā, neatrisinātā vairākkārtējā slepkavībā. Daži varētu teikt, ka viņa ir izmetusi savu dzīvi. Taču viņas slimnīcas gultā Aleksai tiek piedāvāta otrā iespēja: ar pilnu braucienu apmeklēt vienu no pasaules elitārākajām universitātēm. Kas ir tas, kas šo iespēju dod, un kāpēc viņai?

Joprojām pati meklējot atbildes uz šo jautājumu, Aleksa ierodas Ņūheivenā, un viņas noslēpumainie labvēļi uzdod uzraudzīt Jēlas slepeno biedrību darbību. Šīs astoņas bezlogu "kapenes" ir labi zināmas kā nākotnes bagāto un vareno vietu spokošanās, sākot no augsta līmeņa politiķiem līdz Volstrītai un Holivudas lielākajiem spēlētājiem. Taču atklājas, ka viņu okultās aktivitātes ir draudīgākas un neparastākas, nekā to varētu iedomāties jebkura paranoiskā iztēle.

https://www.goodreads.com/book/show/43263680-ninth-house

Turpinājums sekos.

https://www.goodreads.com/series/191949-alex-stern

Par autori.

Lī Bardugo ir "New York Times" visvairāk pārdoto fantāzijas romānu autore un "Grishaverse" (tagad Netflix oriģinālsērija), kas aptver "Ēnu un kaulu" triloģiju, "Vārnu sešinieka" diloģiju, "Rētu karaļa" Diloģijas un "Ērkšķu valodas" veidotāja — ar vēl vairāk. Viņas īsos stāstus var atrast vairākās antoloģijās, tostarp labākajā amerikāņu zinātniskajā fantastikas un fantāzijas grāmatā. Citi viņas darbi ietver "Wonder Woman: Warbringer" un "Ninth House" (Goodreads Choice Winner par labāko fantāziju 2019), ko televīzijai izstrādā Amazon Studios. Viņa dzīvo Losandželosā. Lai iegūtu informāciju par jauniem izdevumiem un uzstāšanās, reģistrējieties viņas biļetenam.

Viņa būtu priecīga, ja jūs apmeklētu viņu vietnē LeighBardugo.com, un viņa būtu sajūsmā, ja jums patiktu viņas pašbildes pakalpojumā Instagram.

https://www.goodreads.com/author/show/4575289.Leigh_Bardugo

Mājaslapa.

https://www.leighbardugo.com/

Raksts par autori jau ir bijis.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/li-bardugo-leigh-bardugo-the-grisha