Džaspers Fforde. Mūžīgais trusis

Džaspers Fforde (Jasper Fforde) ir dzimis 1961. gada 11. janvārī Londonā (Anglijā), Džona Stendiša Ffordes ģimenē. Viņa tēvs ir 24. Anglijas Bankas galvenais mantzinis un viņa paraksts grezno visas angļu asignācijas.

Pirms iesaistīšanās rakstniecības pasaulē Džaspers trīspadsmit gadus strādāja kā specefektu speciālists dažādās kinokompānijās (ņēma dalību tādās filmās, kā: "Zorro maska", "Zelta acs" un "Lamatas" [«Entrapment», 1999]).

Apraksts par autoru jau ir bijis. https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/dzaspers-fforde-pedeja-puku-medniece

The Constant Rabbit

Anglija, 2022. Apvienotajā Karalistē dzīvo nedaudz mazāk nekā miljons humanoīdu trušu, kas radušies notikumā, kas pazīstams kā 1965. gada spontānā humanizācija. Viņi var staigāt, runāt, vadīt automašīnas un mīl lasīt Voltēru.

Pīters Nokss un viņa meita mierīgi dzīvo vienā no mazajām Herefordšīras lauku pilsētiņām. Tomēr viņu dzīve krasi mainās, kad kaimiņos ievācas trušu ģimene. Jaunie kaimiņi ievērojami sarežģī Pētera - valsts "Trušuzrauga" truša identifikatora - dzīvi. Papildus grūtībām dienestā viņam nākas saskarties arī ar vietējo iedzīvotāju sašutumu, kuri visos iespējamos veidos cenšas izraidīt no ciema trušus. Drīzumā notiekošais liks Pēterim aizdomāties un apšaubīt visu, ko viņš jebkad domājis par saviem draugiem, savu valsti un savu bioloģisko sugu.

© UrusVerra

https://fantlab.ru/work1095753