Dīns Kuncs. Čukstu telpā

Pēc vīra neizskaidrojamās pašnāvības Džeina Hoka nāk uz pēdām slepenai ietekmīgu sazvērnieku apvienībai, kas uzskata, ka likumi uz viņiem neattiecas.

Bet šie nežēlīgie cilvēki nebija ņēmuši vērā augstākās raudzes profesionāli, FIB aģenti, kura ir gatava rīkoties nelegāli – un kļūt par valstī visvairāk meklēto bēgli –, lai izjauktu viņu viltīgos plānus. Viņas uzdevums – iznīcināt ļaundarus, kas ar nanotehnoloģiju palīdzību ir pakļāvuši simtiem cilvēku un nu spēj tos vadīt attālināti.

https://www.kontinents.lv/shop/product/dins-kuncs-cukstu-telpa/

Par autoru, kurš visai daudz ir tulkots latviski, raksts jau ir bijis. Šis ir viņa jaunākais romāns la www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/dins-kuncs-navejosais-ierocistviešu valodā. Viņš parasti raksta trillerus tuvās nākotnes fantastikas garā. Arī fantāziju.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/dins-kuncs-navejosais-ierocis

Apraksta turpinājums.

Mīlestība pret zaudēto vīru un bailes par piecgadīgo dēlu, kuru viņa slepenībā uzticējusi labiem ļaudīm, padarījušas Džeinu Hoku par neapturamu plēsoņu. Tiem, kurus viņa medī, nav cerību uz glābiņu.

Dīns Kuncs ir izcils daudzu New York Times bestselleru autors. Viņš ir sarakstījis vairāk nekā 105 romānus, kas pārdoti gandrīz 500 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Džeinu Hoku lasītājs jau iepazinis šīs sērijas pirmajā daļā Nāvējošais ierocis. Šajā romānā turpinās Džeinas piedzīvojumi, kas aizved lasītāju reibinošā ceļojumā pa Amerikas plašumiem, mūzikas ārēm un nākotnes zinātnes bīstamajām taciņām.

Absolūti lielisks romāns… Īsts zelts!

Booklist

Džeina Hoka ir labākais tēls, ko Kuncs radījis. Bravo!

Associated Press

Ņegaidīti pavērsieni ik lappusē – šo grāmatu nav iespējams nolikt malā.

Suspense Magazine

No angļu valodas tulkojis Jāzeps Springovičs, vāka dizains Artūrs Zariņš

https://www.kontinents.lv/shop/product/dins-kuncs-cukstu-telpa/