Dīns Kūncs. Nāvējošais ierocis

Anotācija:

“Man ļoti vajag nomirt.” Tik biedējošu zīmīti atstāja vīrietis, kuram bija viss, kādēļ ir vērts dzīvot, un kurš pats sev atņēma dzīvību. Skumju, baiļu un niknuma vadīta, viņa atraitne rīkojas, lai par katru cenu nonāktu pie patiesības.

 

Pārsteidzoši daudz talantīgu, veiksmīgu, citu apbrīnotu un laimīgu cilvēku ir izdarījuši pašnāvību. FIB aģente Džeina cenšas noskaidrot, kāpēc tā notiek, un kļūst par meklētāko personu Savienotajās Valstīs. Viņas visvarenie ienaidnieki sargā tik svarīgu – tik šaušalīgu – noslēpumu, ka ir gatavi iznīcināt katru, kas tiem stājas pretī. Tomēr ar visu viņu sagrābto varu, cietsirdību un aukstasinību var būt par maz, lai apturētu sievieti, kura ir tikpat gudra, cik slepkavas, tikpat neatlaidīga, cik tie nežēlīgi, un kuru dzen taisnīgas dusmas, ko pretiniekiem nesaprast. Jo tās dzimst no mīlestības.

Dīns Kuncs ir izcils daudzu New York Times bestselleru autors. Viņa romāni galvenokārt ir spriedzes trilleri, taču tie bieži ietver arī šausmu, fantāzijas, zinātniskās fantastikas, noslēpumainības un satīras elementus. Autors ir sarakstījis vairāk nekā 105 romānus, un ir pārdoti vairāk nekā 450 miljoni romāna eksemplāru visā pasaulē. Nāvējošajā ierocī Kuncs uzdod jautājumu: vai cilvēka un datora intelekts ar nanotehnoloģijas palīdzību savienosies nākamajā evolūcijas posmā? Vai tā ir utopija?

Šis, iespējams, ir Kunca prasmīgākais un veiksmīgākais spriedzes romāns, un tas ievada jaunu sēriju par gudru, pievilcīgu sievieti, kas ne vien gudrībā pārspēj vissliktākos sliktos puišus, bet arī šauj precīzāk.

No angļu valodas tulkojis Jāzeps Springovičs.

– Kirkus Reviews

http://www.lgramata.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=89848&category_id=183&option=com_virtuemart&Itemid=28&vmcchk=1&Itemid=28

Krieviski var lasīt internetā arī citas viņa grāmatas.

https://www.litres.ru/din-kunc/

Par rakstnieku jau ir bijis raksts.

http://lffb.lv/raksti/lasit-talak/ieskatities-tumsa-dins-kuncs/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=68bf6abb01cb1fb8d97a7a2e3ac50b79

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dean_Koontz

Bibliogrāfija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dean_Koontz_bibliography

Oficiālā mājas lapa.

https://deankoontz.com/

Visas grāmatas.

https://www.deankoontz.com/all-books/