Zvaigžņu karu astroloģija

ARIES (21. marts - 19. aprīlis) AUNS

Zvaigžņu karu tēls: Imperators.

Imperators demonstrē savu patiku radīt sāpes tieši tāpat, kā to bieži dara cilvēki, kas ir dzimuši zem šīs zīmes. Viņš jūtas kā Visuma centrs un grib kontrolēt visu. Viņš izbauda savu līdera dabu, savu agresiju un ātro aizkaitināmību, kas palīdz viņam.

 

 

TAURUS (20. aprīlis - 20. maijs) VĒRSIS

Zvaigžņu karu tēls: Čubaka.

Čubaka ir uzticams radījums, taču viņš var būt spītīgs. Viņam patīk materiālas lietas un viņam patīk uzvarēt. Viņam nepatīk būt komandētam un lēmumus nepieņemošam, un viņš pakļaujas tikai pēc strīda.

GEMINI (21. maijs - 20. jūnijs) DVĪŅI

Zvaigžņu karu tēls: Evoks.

Evoki ir rotaļīgi, mazi radījumi, tādi, kādi ir arī Dvīņi. Viņi var būt sevišķi ziņkārīgi, kāri uz jaunumiem, bet reizēm viņu uzmanība nav ilga. Pa lielākai daļai viņi ir apburošas un jaukas būtnes, taču reizēm viņi kļūst nesavākti un viņus ir jāpieskata.

CANCER (21. jūnijs - 22. jūlijs) VĒZIS

Zvaigžņu karu tēls: Luks Skaivokers.

Luks reizēm liekas nedaudz činkstošs, taču vēlāk viņš izlien no savas biezās, smagās vēža čaulas. Viņš ir nelokāms savās vēlmēs un nodomos, darot to, ko vēlas. Viņš nekad neizvairās no cīņas un vienmēr pirmais metas iekšā briesmās. Nedrīkst aizmirst, ka viņam piemīt arī  prāta manipulēšanas spējas.

LEO (23. jūlijs - 22. augusts) LAUVA

Zvaigžņu karu tēls: Princese Leia.

Leia iedod pilnīgi jaunu  nozīmi pašapziņai, ar ko ir raksturīgas Lauvas. Viņa ir izaudzināta kā persona ar lielu fizisku izturību. Līdzīgi daudzām Lauvām, viņa vēlas redzēt, ka viņas iesāktais ir labi pabeigts, un viņa ir ļoti optimistiska par galarezultātu.

VIRGO (23. augusts - 22. septembris) JAUNAVA

Zvaigžņu karu tēls: C3P0.

C3P0 parāda savu lietpratību, kad strādā labai lietai, taču viņš apjūk, ja kaut kas nenotiek tā kā parasti, ierastā veidā. Līdzīgi daudzām Jaunavām, viņš vēlas palikt ārpus starmešu gaismas un labprātāk pievērš uzmanību sīkām detaļām.

LIBRA (23. septembris - 22. oktobris) SVARI

Zvaigžņu karu tēls: Obi Van Kenobi.

Kā vienmēr, Obi Vans turpina būt uzbrūkošs savā vēlmē pēc taisnības un ir noskaņots uz uzvaru. Viņš izsaka savu pārliecību ar spēku. Viņš izrāda savu vislielāko inteliģenci un viņam piemīt ļoti liels talants iegūt līdzsvaru starp sevi un apkārtni.

SCORPIO (23. oktobris - 21. novembris) SKORPIONS

Zvaigžņu karu tēls: Hans Solo.

Hans ir spēcīgs raksturs. Viņš var būt arī savtīgs un nelokāms, tur, kur izpaužas Hana mantrausīgā daba. Viņš jūtas apdraudēts, kad Leia mēģina komandēt viņu, tas liecina uz Skorpionu nepatiku pret cilvēkiem, kas grib viņus kontrolēt. Viņu bieži pārņem šaubas un skaudība, sevišķi tas redzams impērijas atbildes trieciena laikā. Tomēr, viņa dzīvesprieks un degsme palīdz viņam iegūt to , ko viņš vēlas.

SAGITTARIUS ( 22. novembris - 21. decembris) STRĒLNIEKS

Zvaigžņu karu tēls: Joda.

Joda ir izcili gudrs un viņš visiem ar prieku dāvā savas zināšanas. Viņš kļūst neiecietīgs un uzmācīgs, ja cilvēki pārāk vieglprātīgi izturas pret viņa pamācībām. Kā vienmēr, jūtamāka ir viņa filozofa daba.

CAPRICORN (22. decembris - 19. janvāris) MEŽĀZIS

Zvaigžņu karu tēls: R2D2.

R2 ambīcijas un neizsīkstošā vēlme sasniegt savu mērķi/galapunktu ir apbrīnas vērta. Šādas īpašības neaizvainotu jebkuru uzvarētāju. Viņš ir ļoti uzticams, reizēm spējīgs veikt lielus ceļa gabalus, lai kādam palīdzētu. Viņš ir ļoti sabiedrisks un ar savu jauko raksturu iekaro daudzu sirdis, taču īsti draugi viņam ir tikai daži.

AQUARIUS (20. janvāris - 18. februāris) ŪDENSVĪRS

Zvaigžņu karu tēls: Dārts Veiders.

Veiders var būt cietsirdīgs un spīdzināt cilvēkus, kurus neieredz, taču viņā dziļi apslēpta ir arī mieru mīloša draudzīguma daļiņa. Viņš prot nodarīt sāpes citiem un savu intelektu viņš izmanto kaujas laukā.

PISCES (19. februāris - 20. marts) ZIVIS

Zvaigžņu karu tēls: Lendo.

Lendo ir tipisks raksturs, kuram galva ir mākoņos. Viņš ir spējīgs uz pašuzupurēšanos, taču var būt arī pasīvs, lai pretotos Veideram. Viņš paliek pavisam pesimistisks, kad nokļūst zem spiediena. Tomēr, tajā ir arī daudz no hameleona pozas, izdevīgā brīdī gaidot iespēju izmainīt visu uz labo pusi.

http://www.yourjokes.net/Star%20Wars%20Jokes--Star%20Wars%20Astrology.html