Zudušie gadi. Drāma/zinātniskā fantastika

Seriāla apraksts

Zudušie gadi 11. martā

Lielbritānija, 2019. Režisors: Saimons Kelans Džonss Lomās: Rasels Tovijs, Rorijs Kinīrs, Tnija Millere, Rūta Meidlija u.c. Pēc Laionsu ģimenes iepazīšanas kādā liktenīgā 2019. gada vakarā stāsts pārceļas uz nākotni, sekojot Laionsu ģimenes gaitām nākamos 15 gadus. Kas par pasauli! Viss, no kā baidāmies, viss, uz ko ceram, norisinās ap šo ciešām saitēm vienoto ģimeni. Sabiedrība kļūst asāka, ātrāka, trakulīgāka; politiskie nemieri un tālie kari ietekmē Laionsu ģimenes ikdienas dzīvi. Viņi dzīvo ar uzskatu, ka viena vienkārša ģimene nevar mainīt pasauli. Vai varbūt tomēr var?

1. sērija. Kādu vakaru 2019. gadā politiķe Vivjena Ruka izraisa skandālu tiešajā ēterā. Rozijai Laionsai pēkšņi sākas dzemdības. Brāļi Laionsi un omīte, atnākuši apraudzīt mazuli, apspriež, kāda dzīve gaida mazo Linkolnu. Patinam uz priekšu. Londona, 2024. gads. Stīvens un Seleste raizējas par savām meitām. Mančestrā Denjels nu jau ir precējies ar Ralfu, taču iemīlas bēglī Viktorā no Ukrainas. Visi Laionsi sanāk kopā uz Mjūrielas dzimšanas dienu, svinības pārtrauc Īditas zvans. Viņa paziņo neparastus jaunumus, un Laionsu dzīve izmainās uz visiem laikiem.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/11.03.2021-zudusie-gadi.-dramazinatniska-fantastika-1.-serija.id213696/

Par raidījumu "Zudušie gadi"

Pēc Laionsu ģimenes iepazīšanas kādā liktenīgā 2019. gada vakarā stāsts pārceļas uz nākotni, sekojot Laionsu ģimenes gaitām nākamos 15 gadus. Kas par pasauli! Viss, no kā baidāmies, viss, uz ko ceram, norisinās ap šo ciešām saitēm vienoto ģimeni. Sabiedrība kļūst asāka, ātrāka, trakulīgāka; politiskie nemieri un tālie kari ietekmē Laionsu ikdienas dzīvi. Viņi dzīvo ar uzskatu, ka viena vienkārša ģimene nevar mainīt pasauli. Vai varbūt tomēr var? 22:05 Zudušie gadi. Drāma/zinātniskā fantastika. 1.sērija. 12+ JAUNUMS! Years & Years. Lielbritānija, 2019. Režisors: Saimons Kelans Džonss. Lomās: Rasels Tovijs, Rorijs Kinīrs, Tnija Millere, Rūta Meidlija u.c.

https://replay.lsm.lv/lv/raidijums/1122/zudusie-gadi

Par seriālu Vikipēdijā. Years and Years

Sešu daļu sērija seko britu Mančestrā dzīvojošajai Laionsu ģimenei: Daniels ir precējies ar Ralfu, Stīvens un Seleste uztraucas par saviem bērniem, Rozija meklē jaunu partneri, un Edīte nodarbojas ar vienu un otru humāno lietu. Viņus visus vada Granijs, imperatīvais Muriels. Visa viņu dzīve saplūst vienā izšķirošā naktī 2019. gadā, un stāsts paātrinās nākotnē, sekojot Laionsu dzīvēm un mīlestībai nākamo 15 gadu laikā, kad Lielbritāniju satricina nestabili politiskie, ekonomiskie un tehnoloģiskie sasniegumi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Years_and_Years_(TV_series)

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt8694364/