Žozefs Verno. Brīnumainie Viduslaiki. Karaļi, bruņinieki, varoņi

Stāsts par rakstnieku un viņa daiļradi

Tērauda bruņās vai bruņu kreklā, uz zirga vai kājām, ar vairogu vai uz vairoga visiem bruņiniekiem piemīt cēlums un drosme. Cīņā par mīļotā godu, dzimteni vai sirdi, viņi izrāda drosmi, godu un lojalitāti.

Franču autors un ilustrators Žozefs Verno ir apkopojis stāstus par leģendāriem un izdomātiem varoņiem, prinčiem un bruņiniekiem - par Rolandu un Aivenho, Perseju un Beovulfu, Persivalu un Lanselotu. Ilustrācijas 18. gadsimta gravējumu stilā rada īpašu noskaņu un padara grāmatu par īstu kolekcionējamu lietu.

Atklājot “Maģiskos viduslaikus”, jūs iepazīsities ar leģendām un mītiem par drosmīgiem Viduslaiku bruņiniekiem un seno grieķu varoņiem, kuru varoņdarbi ir iemūžināti vēsturē.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/701550/

Ilustrācijas Karaļiem.

https://www.labirint.ru/screenshot/goods/701550/1/

Arī te: https://artdelivre.ru/product/volshebnoe-srednevekove-koroli-rytsari-geroi/

Žozefs Verno. Brīnumainie Viduslaiki. Princeses, fejas, burves

Pat visdrosmīgākie varoņi un bruņinieki ir bezspēcīgi burvju, princešu un raganu skaistuma priekšā. Tomēr burvestību veicēju galvenais spēks slēpjas ne tikai tajā. Apburtajai skaistulei piemīt laipnība un atsaucība, princese Graciosa ir cildena un neatkarīga, mazā Grietiņa izrāda atjautību un drosmi, un zem Circejas viltības patiesībā ir dāsnums.

Franču autors un ilustrators Žozefs Verno savāc stāstus par divpadsmit fejām, raganām un leģendārajām princesēm. 18. gadsimta gravīru stila ilustrācijas ir pilnīgā harmonijā ar klasiskajām pasakām un padara šo grāmatu par īstu kolekcionējamu lietu.

Zem "Burvju viduslaiku" vāka apkopoti stāsti par skaistām un spēcīgām varonēm, kas iedvesmo mazos lasītājus.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/701633/

Arī te: https://artdelivre.ru/product/volshebnoe-srednevekove-printsessy-fei-kolduni/

Par autoru.

Žozefs Verno ir franču ilustrators, kurš dzīvo Besansonā. Strādājis par skolotāju. 2012. gadā viņš tiekas ar komiksu mākslinieci Nensiju Penju, viņa kļūst par viņa draugu un mūzu. Viņi kopā rīko vairākas izstādes.

2014. gadā tiek izdota pirmā grāmata ar Žozefa Verno darbiem. Kopš tā laika viņš sāka savu karjeru kā bērnu grāmatu ilustrators. Viņš gremdējas mītu un pasaku pasaulē. Viņu interesē māksla no dažādiem reģioniem: Japānas, Krievijas, Tuvajiem Austrumiem.

Žozefa Verno darbi ir pilni ar nostalģiju par ilustrācijas zelta laikmetu. Viņš atzīst, ka "īsti nesaprot savu darbu, kad tas ir digitāls". Viņu iedvesmo tintes un akvareļu meistari. Viņš sauc Edmundu Dilaku par savu elku.

Žozefs Verno 2016. gadā bez maksas ilustrēja Stefana Plato romānu. Nauda no grāmatas tika ziedota, lai palīdzētu bēgļiem. Viņš pārdod arī dažus savu darbu oriģinālus, lai apmaksātu operāciju kaķēnam, kurš izkrita pa logu.

https://ast.ru/authors/verno-zhozef-7e485f/

Pielikums.

Pasaku būtnes. Pūķi, vienradži, Волшебные существа. Драконы, единороги, чудовища

Katrā kultūrā ir leģendas un pasakas par visdažādākajām maģiskajām radībām. Baisais spoku kuģis "Lidojošais holandietis" vagoja jūras, paredzot apmaldījušos jūrnieku nenovēršamu nāvi, noslēpumainais putns Fēnikss sadeg, lai atkal atdzimtu, un drausmīgā Kikimora mēģina ieriebt cilvēkam ar visiem saviem spēkiem.

Šajā grāmatā esam apkopojuši visinteresantākos stāstus par nikniem troļļiem, starojošu vienradzi, baiso grāfu Drakulu un mītisko putnu Ruhu, ko ilustrējusi talantīgā jaunā māksliniece Anastasija Krivogina.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/167336893/

Mākslinieces lapa. Dzīvo Maskavā. Mācās I. Fjodorova Maskavas Valsts Iespieddarbu universitāte.

https://illustrators.ru/users/id66525