Zinātnieki: satikties ar citplanētiešiem var jebkurš.

Amerikāņu zinātnieki veica pētījumu, kura gaitā noskaidroja, ka cilvēki nekad nav satikušies ar citplanētiešiem, bet visi stāsti par kontaktiem ar citplanētiešiem ir tikai koši un reāli sapņi. Par to ziņo amerikāņu MIL.
Tādu zinātnisku eksperimentu veica Losanželosas ārpusķermeņa ceļojumu pētniecības centra darbinieki. Pētījumā dalību ņēma 20 brīvprātīgie, kurus instruktēja, kā ieiet ātrā miega fāzē un veikt tajā tā sauktos astrālos ceļojumus - sapņos pamest savus ķermeņus.

 

 

Kā sacīja minētā pētījuma vadītājs Maikls Reduga, ieiet astrālā izdevās lielākai daļai no dalībniekiem, bet septiņi no viņiem spēja kontaktēties ar citplanētiešiem.
"Kādam izdevās ieiet astrālā ar pirmo reizi. Kādam bija vajadzīgi vairāki mēģinājumi. Ne visi spēja atstāt savu ķermeni miegā - dažiem vienkārši bija ļoti bail. Atsevišķi izmēģinātāji iegāja astrālā, taču neuzdrošinājās meklēt citplanētiešus, jo ar juta stipras bailes," M. Reduga ziņoja.
Viens no eksperimenta dalībniekiem stāstīja par savu pieredzi kontaktam ar atnācējiem miegā. "Izgājis no ķermeņa, es mēģināju atrast citplanētiešus. Trīs citplanētieši parādījās manā priekšā. Viņi gan vairāk bija līdzīgi būtnēm no filmas "Radījums", nekā ierastie kurkuļi ar ar lielām acīm, kā viņos parasti attēlo. Viņi centās mani nobaidīt, nevis nodibināt kontaktu. Rezultātā mani pārņēma šausmas un es pamodos," - eksperimenta dalībnieks stāstīja.
"Kad cilvēki redz citplanētiešus, viņi īstenībā neapzinas, ka atrodas ātrā miega fāzē un ir atstājuši savu ķermeni," - M. Reduga saka. Pēc viņa vārdiem, katru gadu apmēram 1 miljons amerikāņu veic ārpusķermeņa ceļojumus miegā. "Tādos sapņos viss izskatās ļoti reāli un cilvēki nesaprot, ka tā ir ilūzija. Taču mūsu pētījums rāda, ka nav runa par atnācējiem, bet par cilvēka apziņas iespējām un kaut kas tāds var notikt praktiski ar katru," - rezumē zinātnieks.

2011. gada 27. oktobrī.

http://top.rbc.ru/wildworld/27/10/2011/622406.shtml