Ženevjēva Kogmane. Neredzamā bibliotēka

Par autori

Ženevjēva Kogmena ir ārštata autore, kas rakstījusi vairākām lomu spēļu kompānijām. Pašlaik viņa strādā Anglijas NHS kā klīniskās klasifikācijas speciāliste. Viņa ir sērijas "Invisible Library" autore, tostarp "The Burning Page", "The Masked City" un "The Invisible Library".

https://www.amazon.com/Genevieve-Cogman/e/B00SMVOKIC/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Genevieve Cogman ar Tolkīnu un Šerloku Holmsu sāka nodarboties agrā bērnībā un nekad nav atskatījies atpakaļ. Bet, iespējams, prozaiskāk sakot, viņai ir MSC grāds statistikā ar medicīniskiem lietojumiem, un viņa ir strādājusi ar dažādiem darbiem: klīniskā kodētāja, datu analītiķe un klasifikācijas speciāliste. Lai gan Neredzamā bibliotēka ir viņas debijas romāns, viņa iepriekš ir strādājusi arī par ārštata lomu spēļu rakstnieci. Ženevjēvas Kogmenas vaļasprieki ietver kompilēšanu, pērļošanu, adīšanu un spēlēšanu, un viņa dzīvo Anglijas ziemeļos.

https://www.goodreads.com/author/show/119888.Genevieve_Cogman

1. grāmata sērijā

Jebkurš bibliotekārs jums pateiks vienu: patiesība ir daudz dīvaināka nekā daiļliteratūra...

Irēna ir profesionāla spiedze noslēpumainajā bibliotēkā, ēnu organizācijā, kas apkopo svarīgus daiļliteratūras darbus no dažādām realitātēm. Pavisam nesen viņa un viņas mīklainais palīgs Kai tika nosūtītas uz alternatīvu Londonu. Viņu misija: izgūt īpaši bīstamu grāmatu. Problēma: brīdī, kad viņi ierodas, tā jau ir nozagta.

Londonas pagrīdes grupējumi ir gatavi cīnīties līdz nāvei, lai atrastu artefaktu pirms Irēnas un Kaja, un šo problēmu sarežģī fakts, ka šajā pasaulē valda haoss — dabas likumi liek pārdabiskiem radījumiem un neparedzamai maģijai darboties. Lai padarītu situāciju vēl ļaunāku, Kai slēpj kaut ko — noslēpumus, kas varētu būt tikpat nepastāvīgi kā pati haosa pilnā pasaule.

Tagad Irēna ir ierauta nāvējošu briesmu, pretrunīgu pavedienu un draudīgu slepeno biedrību mīklainā tīklā. Un neveiksme nav risinājums — jo uz spēles ir likta ne tikai Irēnas reputācija, bet arī pašas realitātes raksturs...

https://www.amazon.com/gp/product/B016JPTLJK/ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vapi_tkin_p1_i1

Mājaslapa

Genevieve Cogman ir ārštata autors, kurš rakstījis vairākām lomu spēļu kompānijām. Viņas darbs ietver GURPS Vorkosigan un ieguldījumu Stīva Džeksona spēļu lomu spēļu līnijā In Nomine: ieguldījums Exalted 2nd Edition un citi ieguldījumi Exalted un Orpheus līnijās izdevniecībai White Wolf Publishing: Hearts, Swords and Flowers: The Art of Shoujo uzņēmumam Magnum Opus: un ieguldījums Dresden Files RPG programmā Evil Hat Productions. Pašlaik viņa strādā NHS Anglijā HSCIC kā klīniskās klasifikācijas speciāliste.

Viņai ir astoņas grāmatas no sērijas par daudzdimensionālo bibliotēku, ko pieņēmusi Tor Books; tagad ir pieejamas pirmās piecas grāmatas — "Neredzamā bibliotēka", "Masku pilsēta", "Degošā lapa", "Pazudušais sižets" un "Mirstīgais vārds": sestā — "Slepenā nodaļa" — būs pieejama 2019. gada novembrī. [Dati ir novecojuši, jo pieejamas jau ir astoņas grāmatas - t. p.]

Viņas romānus pārstāv Knight Agency Lucienne Diver.

http://www.grcogman.com/