Yahtzee Croshaw

Bendžamins Ričards Krošavs (dzimis 1983. gada 24. maijā), labāk pazīstams kā Yahtzee Croshaw, ir britu komēdiju rakstnieks, videospēļu žurnālists, humorists, autors un videospēļu izstrādātājs. Viņš ir vislabāk pazīstams ar savu acerbisko videospēļu recenziju sēriju Zero Punctuation, ko viņš ražo žurnālam Escapist. Pirms tam Krošavs Adventure Game Studio sabiedrībā piesaistīja uzmanību savai videospēļu producēšanai.

Krošavs arī raksta iknedēļas papildu sleju žurnālam Escapist ar nosaukumu "Papildus pieturzīmes", kā arī video sēriju Judging by the Cover. Turklāt viņš strādāja divās Escapist Magazine tīmekļa sērijās, pirms tās tika pārtrauktas: Džima un Jahtzes Rhymedown Spectacular un Uncivil War.

Krošavs ir publicējis piecus romānus, izmantojot Dark Horse Comics: Mogworld, publicēts 2010. gada augustā, Jam, (2012. gada oktobrī), Glābsim galaktiku pārtikai (2017. gada februāris), Differently Morphous (2019. gada marts) un Will Destroy the Galaxy for Cash (2019. gada septembris)

Ārpus rakstīšanas Krošavs bija viens no četriem "Mana Bar" dibinātājiem - Austrālijas kokteiļbāru un video spēļu zāli, kas tika atvērta 2010. gadā. Mana bārs tika slēgts 2015. gada 24. maijā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yahtzee_Croshaw

Mogworld (pirmais romāns).

Pasaulē, kas pilna ar potenciālajiem varoņiem, Džims nevarēja būt mazāk ieinteresēts saglābt dienu. Viņa ugunsbumbas kvēlo. Viņš ir šausmīgi kašķīgs. Turklāt viņš ir miris apmēram sešdesmit gadus. Kad atjaunojošs nekromancers viņu izrauj no mūžīgā miega un viņš nonāk pasaulē, kas ir briesmīgi, savādi nepareiza, Džims vēlas atrast paņēmienu, kā vienreiz un uz visiem laikiem nomirt.

Viņa debetā viņam ir daži dreboši līķi, nelietis zaglis un spēcīgs nāves vēlējums. Bet viņš cīnās pret grūtām izredzēm: dusmīgi piedzīvojumu meklētāju pūļi, ķermenis, kas sabrūk pa vīlēm, un programmētāju komanda, kas nosaka termiņu, lai novērstu pēdējās dažas kļūdas savā AI.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mogworld