Vladimirs Torins, Oļegs Jakovļevs. Sasistā spoguļa hronikas

(jāpiezīmē, ka visi še liekami darbi par un p krievu autoriem tika sagatavsoti vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā - Ilmāra Bites piezīme.)

Autora daiļrades un biogrāfijas apskats.

Juku laiki

Nolādēto ordas melnā lorda Dekera pakļautībā ielenca Ronstrades karalistes dienvidu galvaspilsētu, Elagonas pilsētu. Pilsēta šķiet neieņemama, taču sakāve ir neizbēgama. Tikmēr saskaņā ar Elagonas arhimaga Tiana viltīgo plānu ekspedīcija tika nosūtīta uz elfu īpašumiem uz ziemeļiem no valstības robežām. Viņas mērķis ir nozagt vērtīgu maģisku artefaktu - Tienas kausu. Elfiem Kauss ir liela vērtība, tās zaudēšana elfu valsts Konkras stāvokli padarīs atkarīgu no Ronstrades. Bet nolaupītājiem seko neredzama nāve. Un tas ir tikai Juku laiku sākums ...

https://www.litmir.me/bd/?b=179982

Kraukļa sirds

Neprātīgu rūķu-avantūristu kompānija devās no galvaspilsētas Gortenas uz Pilsētas bez vasaras apkārtni, meklējot ledus pūķu leģendāros dārgumus. Nonākuši pie kārotajām alām, dārguma atrašanas vietā neveiksmīgajiem rūķiem izdodas pamodināt murgainu briesmoni - pūķi. Neveiksmīgie dārgumu meklētāji tik tikko tiek ar kājām pār pleciem ārā un rezultātā bez naudas un jebkādām perspektīvām iestrēgst Istarā. Tikmēr Gortenē notiek kaut kas satraucošs. Intrigas slēpjas aiz ķēniņa muguras, viņa tuvākais draugs un padomdevējs, Svētās Liesmas ordeņa lielmeistars sers Ildiars de Nots, nokļūst asprātīgi izliktos slazdos ...

https://www.litmir.me/bd/?b=179983

Tur, kur neīstās sejas

Rūķa Dorija Rubina dārgumu meklētājs, bijušais simtnieks Lognirs Arvests un dižciltīgais grāfs Ildiars de Nota saskārās ar smagiem pārbaudījumiem. Kad goblīnu ordas uzkrita uz Pilsētai bez vasaras, rūķi, vampīri un vilkači cēlās, lai aizsargātu to plecu pie pleca kopā ar cilvēkiem. Ir pienākusi lielās kaujas diena...

https://www.litmir.me/bd/?b=179984

Melnā Arlekina maskas

Melnais lords Dekkems Gordems turpina īstenot savu atriebības plānu par savulaik vajāto Rokas un zobena ordeni. Ronstradas karaliste deg ugunī. Elagonas pilsēta krita, Istara tika iznīcināta, nemiernieki ieņēma galvaspilsētu Gortenu. Bet lords Gordems cieta zaudējumus. Simtiem nekromantu nav pārdzīvojuši karu. Drīz pienāks kārta atlikušajiem Tiem, kas ir pārgājuši pāri malai.

Tomēr obligāti jānonāk pie Melnā patriarha, pat par pārējo līdzbiedru dzīvības cenu. Un Melnajam arlekīnam tas ir jādara ...

https://www.litmir.me/bd/?b=179985

Martlets un Čūska.

Ļaunie, briesmīgie darbi notiek svešās zemēs ārpus mūsu pasaules. Cilvēki un elfi sāk cīņu bez žēlastības, lai gan tikai nesen beidzās lielais karš starp dažādām rasēm, kas apdzīvo citu pasauli. Tankreds Uguns čūska, Tealas barons vēlas neierobežotu varu. Elfu lords Nailjo Spārnu Ēna īsteno savas intereses, vēloties karu starp elfu valsti Konkru un Ronstradas cilvēku valsti, kuras karalis vienkārši pazuda, ne bez kāda cita palīdzības. Jauns karš ... Un atkal tiek izlietas asinis, un atkal kāds priecīgi berzē rokas, gaidot panākumus.

Un Melnais gulbis izpleš draudīgos spārnus ...

https://www.litmir.me/bd/?b=179986

Vladimirs Torins.

Biogrāfija.

Dzimis 1970. gada 19. martā Kijevā. Vidusskolu beidzis 1987. gadā Rīgā. Politikas zinātņu kandidāts. Vladimirs Torins dzimis Kijevā, ilgu laiku dzīvojis Rīgā, Ņižņijnovgorodā, Berlīnē, Ļvovā, Maskavā. Viņš strādāja par militāro žurnālistu, pēc kārtas apmeklējot visus karstos punktus, kas izkaisīti visā bijušās PSRS teritorijā. Viņš nostiprināja žurnālistu brālību, būdams visas Krievijas žurnālistu apvienības "Mediasoyuz" dibinātājs, strādāja par preses sekretāru lielākajos Krievijas uzņēmumos. Viņš ieguva doktora grādu un kļuva par politologu, politikas stratēģi un žurnālistikas skolotāju. Bet saviem draugiem viņš vienmēr palika unikāls stāstnieks, un viņa pirmā grāmata to vislabāk apliecina. 1987. gads - iestājies Ļvovas Militārajā kultūras institūtā, Žurnālistikas fakultātē, kuru absolvējis 1991. gadā. 1988. gads - viens no KVN komandas "Huzāru eskadrons" dibinātājiem, kurš 1990. gadā kļuva par KVN čempionu. 1991. gads - Krievijas Federācijas Iekšlietu ministrijas Pievolgas rajona laikraksta korespondents 1993. gads - Krievijas Federācijas Iekšlietu ministrijas (Ņižņijnovgoroda) Iekšējo karaspēka Volgas rajona Preses dienesta vadītājs. 1995. gads - Krievijas Bruņoto spēku Apvienotās grupas Preses centra darbinieks Čečenijas Republikas (Hankalas pilsētas) teritorijā. 1996. - korespondents “Ņezavisimaja Gazeta” Ņižņijnovgorodas apgabalā, žurnāls “Ogonjok”, laikraksts “SM-Segodnja” (Latvija) 1997. gads - Iekšējo karaspēka grupas komandiera preses sekretārs bruņotu konfliktu zonā Čečenijas Republikas teritorijā (Mozdokā). 1998. gads - laikraksta “Nižņegorodskie Novosti” galvenā redaktora vietnieks. 1999. gads - Ņižņijnovgorodas apgabala Likumdošanas asamblejas priekšsēdētāja preses sekretārs. 2000-2001 - federācijas padomes locekļa palīgs un preses sekretārs no Ņižņijnovgorodas apgabala Kozeradskas A.A. (Maskavas pilsēta). 2000. gads - laikraksta “Ņižņegorodskie Novosti” galvenā redaktora vietnieks. 2001 - Pievolgas žurnālistu līgas prezidents, Viskrievijas masu informācijas līdzekļu darbinieku organizācijas "Mediasojuz" Pievolgas rajona nodaļas izpilddirektors. 2002-2003 - uzņēmuma RusPromAvto Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs. Kopš 2004. gada - Starpreģionālās žurnālistu līgas prezidents. 2006. gads - GAZ grupas preses sekretārs. Kopš 2008. gada – Minerālu un ķīmijas kompānijas “Eirohim” Sabiedrisko attiecību un komunikāciju departamenta vadītājs.

Par sevi.

Dzimis nepazīstams - es nomiršu tāpat. Varbūt kaimiņu pilsētā, vai varbūt jūsu. Pabeidzis vidusskolu, un vai vispār to vispār pabeidzāt? Drīzāk ar grūtībām viņš pārvarēja vēl vienu bezjēdzīgu soli bezjēdzīgo akadēmisko zināšanu kāpnēs. Tad bija koledža - tikpat bezjēdzīgs solis, bet kreditēts augstākā līmenī - "Palielināts izšķērdētais laiks". Un tad ... tad es sāku rakstīt. Un tad viņš saskārās ar jaunu nelaimi. Pārlasot uzrakstīto vismaz pēc pusmēneša, es uzreiz pamanīju daudzus trūkumus, pretrunas un kļūdas. Steidzās tos labot. Kāds to sauc par sevis pilnveidošanu, es to sauktu - mūžīga neapmierinātība ar realitāti un drūms perfekcionisms. Drīz viņš satika Oļegu Jakovļevu, kurš kļuva par staru tumsas valstībā. Man jāpateicas šim vīrietim, ka viņš man kļuva par uzticīgu draugu un visu laiku nepadodas un liek (ne bez grūtībām, tiešām) ticēt sev, labi, viņam (protams). Un tad no daudzu stāstu, pasaku un leģendu, balāžu un dziesmu, karšu un hronoloģiju haosa un neskaidrības sāka parādīties mūsu kopējās pasaules tēls. Nevar teikt, ka tajā nav notikušas izmaiņas. Ja īsi par pasauli, kāda tā ir tagad, tad es teiktu, ka tas dzirdams kādas lēnas balādes stīgu plosīšanā, kas ir līdzīga īru valodai (manu sapņu un sapņu zeme, tāpēc es pat no tās rakstu īpašvārdus ar lielo burtu) un barda balss tikpat viskoza kā viršu medus. Šī melodija stāsta par tumšu stāstu, kur savijas asinis un mīlestība, nāve un nevēlēšanās mirt. Šis ir īsumā par manu pasauli. Kas vēl? Es strādāju smagi, apgrūtinoši, jo (es nevēlos sevi pievilt) rakstīšana nelīdzina sarkanos paklājus ... vismaz pie dāsni klāta galda. Varbūt sākumā tikai un, protams, tas viss ir atkarīgs no autora, bet jēga ir domāt? Ak jā ... Ģimenes stāvoklis. Neesmu precējies. Vientuļš. Prāta stāvoklis. Īpatnējs. Dīvaini. Garīgi nestabils. Mīļākie rakstnieki: E.A. Po, Hovards Filips Lovekrafts, Nils Geimans, Sūzena Klārka. Tas ir viss, ko es varu pateikt par sevi. © Vladimirs Torins

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/299832-vladimir-torin

Mājaslapa.

https://torin.ru/

Oļegs Jakovļevs.

2013. gada 2. aprīlī pulksten 18.00 D. M. Balašova Centrālajā pilsētas bibliotēkā notika tikšanās ar Novgorodas zinātniskās fantastikas rakstnieku Oļegu Jakovļevu, cikla "Salauzta spoguļa hronikas" autoru, kas izveidots sadarbībā ar Vladimiru Torinu. Oļegs Jakovļevs dzimis 1978. gadā Veļikijnovgorodā.

2000. gadā absolvējis Novgorodas Jaroslava Gudrā Valsts universitāti. Matemātikas un informātikas fakultāte, datortehnikas un automatizēto sistēmu programmatūras specialitāte. Strādā kā programmētājs.

Dzeju un prozu sāka rakstīt 2000. gadā.

2004. gadā sadarbībā ar Jeļenu Mihailovu viņš izdeva dzejoļu krājumu "Es nebēgšu, lai gan es zinu ceļus".

2006. gadā viņš kopā ar Vladimiru Torinu sāka strādāt pie grāmatas "Problēmu laiks" un citiem projektiem.

Projekta "Salauzta spoguļa hronikas" vietne http://www.brokenmirror.ru/index.php

Apgāds izdeva ciklu "Salauzta spoguļa hronikas" sadarbībā ar Vladimiru Torinu izdevniecībā «Эксмо»:

«Смутное время»

«Сердце ворона»

«Там, где фальшивые лица»

«Маски Черного Арлекина»

«Мартлет и Змей»

https://biblionika.info/news/news-cgb/570-oleg-yakovlev-i-ego-knigi.html

Cita biogrāfija.

Valsts Krievija

Dzimis: 1978. gada 12. jūnijā

Dzimis 1978. gada 12. jūnijā Novgorodas pilsētā (tagad Veļikijnovgoroda).

Beidzis vidusskolu.

1995. gadā viņš iestājās Jaroslava Gudrā vārdā nosauktajā Novgorodas Valsts universitātē Matemātikas un informātikas fakultātē, specialitātē “Programmatūra mašīnu skaitļošanai un automatizētām sistēmām”.

2000. gadā viņš pabeidza universitāti, sāka strādāt pēc savas specialitātes.

2000-2001 - programmētājs Platan-Consulting.

2001-2003 - militārais dienests, atvaļināts ar virsleitnanta pakāpi.

2003-2010 - darbs Platan-Consulting. Amats - vadošais programmētājs.

Ģimenes stāvoklis: Precējies ar Jakovļevu Jūliju. Ir meita Veronika.

Dzeju un prozu sāka rakstīt 2000. gadā.

2004. gads - sadarbībā ar Jeļenu Mihailovu izdeva dzejoļu krājumu "Es neaizbēgšu, kaut arī ceļus zinu".

2006. gads - kopā ar Vladimiru Torinu sāka strādāt pie grāmatas "Problēmu laiks" un citiem projektiem.

Vaļasprieki un aizraušanās:

1. Radošums. Dzejas, romānu rakstīšana prozā.

2. Kara spēles, kā arī gleznošana un miniatūru veidošana. Viņš sāka ar Age of Battles and the Rings of Power, tagad galvenokārt "Warhammer Fantasy Battles" un "Gredzenu pavēlnieks SBG".

3. Galda un datorspēles, ieskaitot viņa ideju iemiesojumu. Dažas lietas izdarīju pats (vismaz iepriekš).

4. Makšķerēšana, pārgājieni mežā un cita līdzīga atpūta.

5. Literatūra. Man labāk patīk laba zinātniskā fantastika vai fantāzija, man patīk arī vēsturiskā dokumentālā literatūra (galvenokārt militārā vēsture). No zinātniskās fantastikas rakstniekiem es īpaši mīlu Franka Herberta, Dena Simonsa, Rodžera Zelaznija, Roberta Šeklija, Džordža Martina un daudzu citu grāmatas.

© Олег Яковлев

Mājaslapa:

www.ink-book.ru 

https://fantlab.ru/autor10762