Vladimira Putina sekta

05.10.2011

Kolektīvā Krievijas jūga ļaužu cariskā psihoze nepārstāj pārsteigt ārzemniekus. Žurnāls "Spiegel" publicē nelielu reportāžu no Ņižņijnovgorodas ciema Boļšaja Jeļņa, kur jau sen eksistē Krievijas Federācijas trīskārtējā prezidenta Vladimira Putina Pirmā (nākošā Trešā ) pielūdzēju sekta. Sektanti uzskata VDK apakšpulkvedi par apustuļa Pāvila avataru.

Sektu, kas Kstovas rajonā radusies gandrīz pirms 10 gadiem, vada kāda māte Fotīnija, iepriekšējā dzīvē - Vladimira Putina sieva, laicīgā vārdā - Svetlana Frolova. Tagad viņai ir 62 gadi un aiz muguras - bagāta un vētraina dzīve. Pirms 20 gadiem bijusī dzelzceļniece atklāja sevī ekstrasensa talantu un spēja dažu gadu laikā savākt visai pieklājīgu kapitālu - piemēram, Ņižņijnovgorodā viņa nopirka veselu māju. Pēc citas versijas, uzņēmīgā “māte” starta kapitālu nopelnīja prozaiskākā ceļā – viņa vadīja Gorkijas dzelzceļa tirdzniecības bāzi, bet 1996. gadā viņu apsūdzēja valsts līdzekļu izšķērdēšanā. Viņa pat pavadīja izmeklēšanas izolatorā gandrīz divus gadus (21 mēnesi).

 

 

Iznākusi no cietuma, Frolva pievērsās... Dievam. Viņa paziņoja pēc kārtas, ka viņa ir kņaza Vladimira Svētā (miris 1015. gadā) sievas, pēc tam valdnieka Zālamana sievas — reinkarnācija. Vācu žurnālistiem viņa stāstīja, ka ir Orleānas jaunava. Sekta pirms desmit gadiem apmetās savrupmājā, ciematā Boļšaja Jeļņa un no tiem laikiem arī vairākas reizes mainīja «izkārtni» - Gaismas mājoklis, Kosmoenerģētiskās medicīnas centrs, Augšāmcēlusies Krievzeme, Atdzimstošā Krievija.

Svetlanas Robertovnas mācības, kas kļuva slavena visā valstī vēl 2002.-2003. gados (neilgi pirms Vladimira Vladimiroviča pirmā cikla dubultošanās), jēga ir tāda, ka Otrā Kristus atnākšana uz Zemes jau ir notikusi, tāpēc uz Zemes aktīvi darbojas apustuļi un antikristi. Vladimirs Putins šajā sistēmā spēlē apustuļa Pāvila lomu. Pēc Fotīnijas vārdiem, Svētais gars ir iegājis kegebistā tajā mirklī, kad viņš ieguva Krievijas prezidenta amatu. Par to viņai, protams, paziņoja pats Dievs, ar kuru māte uztur nepārtrauktus sakarus. Turklāt viņa jau sen pazīst VVP, jo iepriekšējās dzīvēs viņš ir bijis kņazs Vladimirs un valdnieks Zālamans.

Tāpēc sektā visi skaita lūgšanas pie Putina portreta un uzskata, ka tas lieliski, ka viņš atgriezīsies prezidenta krēslā.

- Putins nes sevī cara garu un gudri vada savu draudzi, - saka sektantu vadītāja.

Vispār, arī visi pārējie Fotīnijas sekotāju «ticējumi» ir baigs vinegrets no pareizticības, pagānisma un pat islama. Piemēram, lūgšanas Gaismas mājoklī (tā sauc arī sektantu namu) notiek skanot dziesmai «Lai vienmēr būtu saule», bet lūdzēji tup uz paklājiņiem kā musulmaņi mošejās. Bez kristiešu lūgšanām bieži tiek lietoti arī pseidopagāniskie buramvārdi.

Tomēr, sektas locekļi un adepti uzskata, ka Fotīnijai ir dziednieces spējas, tāpēc droši noraksta kņaza Vladimira bijušajai sievai savas mājas, vasarnīcas un automašīnas. No tā sekta arī dzīvo. Sektantes strādā dārzā, sakopj savrumāju un ar lūgšanām un gavēņiem padara savu stāvokli tādu, kad jau patiesi spēj redzēt svētos garus un antikristus.

Visi Krievijas Pareizticīgās baznīcas, kas nav mierā, ka sekta aizvilina cilvēkus no tās draudzēm,  un tās aicināto Federālās drošības pārvaldes pārstāvju mēģinājumi «uzbraukt» uzņēmīgajai sektantei ir beigušies ar izgāšanos. Pati Fotīnija uzskata, ka viņu aizgādnis ir Vladimirs Putins, bet FDP darbiniekus sauc par «pontijiem pilātiem». Zīmīgi, ka politiski izglītotā Fotīnija pēdējos 4 gados nav steigusies atzīt par apustuli arī pagaidām vēl KF prezidentu Dmitriju Medvedevu (Vladimiru Putinu II). Tulka blogs pievērš galvaspilsētas polittehnologu un zīlētāju kafijas biezumos uzmanību uz šo provinciālo, politiskās tālredzības fenomenu.

Vēl vairāk, VVP dievišķā versija jau ir izskanējusi arī no visai agstu stāvošas priekšniecības mutes — piemēram, prezidenta Putina II administrācijas priekšnieka vietnieks Vladislavs Surkovs ir teicis, ka Putins ir cilvēks, ko Krievijai ir sūtījis liktenis un Tas Kungs.

Visumā Krievijā jūga kastas uzņēma Putina trīskāršošanos mierīgi un pozitīvi, ierēdniecība un tiesu vara, kā arī servilā KPB, arī izteica savu atbalstu (sīkāk es par to pastāstīšu savās atskaitēs

Viskrievijas Sabiedriskā viedokļa pātniecības centrā un Levada centrā oktobrī).

Tas nozīmē, ka mātei Fotīnijai ir nodrošināti vēl 12 sekmīgi darba gadi, lai pārtaisītu savu līdzcilvēku cariskās smadzenes.

http://ttolk.ru/?p=7156

P.S. Starp citu, ļoti interesants saits. Piemēram, te - http://ttolk.ru/?p=7073 – var atrast informāciju par to, kā XX gadsimta sākumā cilvēki iedomājās dzīvi 2000. gadā.

Bet te - http://ttolk.ru/?p=6728 – cik civilizācijas pašlaik dzīvo uz Zemes. Pēc britu izlūkdienesta datiem.

Vai, piemēram, vēsturiski foto – melnādainie Eiropas zoodārzos – arī tas ir bijis - http://ttolk.ru/?p=5041 .

Vai arī dažādi varianti, kā varētu pārveidoties nākotnē Tuvo un Vidējo Austrumu valstu kartes. Un kādi bija plāni pagātnē.

http://ttolk.ru/?p=6186

Un vispār, futuroloģijas tags - http://ttolk.ru/?tag=%D1%84%D1%83%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F