Vitālijs Zikovs. Lielie gulošie un citi

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - tulkotāja piezīme)

Ieskats autora daiļradē un nedaudz autora biogrāfijas.

1. grāmata. Tumsa pret tumsu

Šo grāmatu es veltu savai sievai Anijai, meitai Zlatai un dēlam Demidam. Jūs esat tie, kas mani motivē.

... Ticības jautājums ir satraucis teologus, praktizējošus burvjus un cīņas mākslas meistarus jau tūkstošiem gadu. Nezinātājs teiks, ka te nav nekā nesaprotama. Viņi saka, ka ticība ir mūsu pārliecības un tieksmju kopums, kas veido mūsu pasaules uzskatu un attieksmes pamatu. Un neatkarīgi no tā, kam mēs ticam – dieviem vai viņu prombūtnei – mēs visi esam ticīgi. Ikviens, kurš apgalvo pretējo, vienkārši nav pietiekami labs kā domātājs... Bet tāpēc viņš ir neziņā, lai neiedziļinātos būtībā, vai ne? Jo ir ticība un ticība. Un, kamēr mēs šajā vārdā ieliksim tikai vienu tēlu, mirāžu, fantāziju, tikmēr tas paliks tēls. Pat ja viņi ir gatavi mirt viņa dēļ. Tu nekad nezini tukšas un ne pārāk idejas, par kurām cilvēki un necilvēki atdod savu dzīvību? .. Bet ja tēlu atbalsta enerģija, siržu spēks, īstā dvēseļu maģija, kad tajā ir ieguldīta pati mūsu būtība, tad fantastika pārvēršas par kaut ko citu, spēcīgu, neiznīcināmu. Un ticība kļūst par ticību! Ticība, kas var pārvietot kalnu, pakļaut pūķi vai iztukšot jūru ...

Pārdomas par dižās mūķenes Tua, Lielās sasniedzamības skolas meistares, varas saknēm vakariņās ar Haņu impērijas imperatoru

Kas gan ir slikts pravietojums, ja ne saprātīgo cilvēku ticība neizbēgamam galam?

Viena no vecajiem Zalimaras klana moto.

https://booksonline.com.ua/view.php?book=181222

2. grāmata. Gaisma pret gaismu

Ārkārtas Meistaru padomes sanāksme par arhimaga Vitora traģisko nāvi sākās ārkārtējas nervozitātes un baiļu gaisotnē. Uz ārpolitikā plosošo vētru fona līdera zaudēšana draudēja ar kolosāliem satricinājumiem visai valstij. Un, ja atceraties, ka Nolds jau vairākas dienas bija pārdzīvojis īstu pilsoņu karu, kad viena valdības pārstāvja atbalstītāji cīnījās ar cita atbalstītājiem, tad nākotni sāka krāsot drūmās krāsās ...

https://fantasy-worlds.org/lib/id27126/

Autors.

Dzimis Ļipeckas pilsētā 1979. gada 5. oktobrī. Agrā bērnībā viņš mēģināja rakstīt stāstus, kaut kādu iemeslu dēļ nošu burtnīcā. Tomēr tieksme pēc rokrakstā rakstītā vārda ātri pārgāja.

1996. gadā viņš pabeidza vidusskolu Nr. 44 ar zelta medaļu un iestājās Ļipeckas Valsts tehniskajā universitātē. 2001. gadā viņš to veiksmīgi absolvēja un nekavējoties devās uz pilna laika aspirantūru. Tad viņš sāka mācīt.

2003. gadā viņš sāka darbu pie romāna "Bezvārda vergs", ko 2004. gada aprīlī izdeva izdevniecība "Alfa Kniga". Tajā pašā gadā grāmatai tika piešķirta balva "Zobens bez vārda".

2004. gada 23. decembrī viņš Voroņežas Valsts tehniskās universitātes Disertāciju padomē aizstāvēja doktora disertāciju.

Kopš 2008. gada galvenā darbība ir grāmatu rakstīšana. Vienlaicīgi saņemtais Pasaules Nāciju Garīgās vienotības  Starptautiskās akadēmijas akadēmiķa nosaukums jāuzskata par kuriozu.

2009. gada martā Tēvzemes fonds sociāli patriotisko programmu īstenošanai viņu apbalvo ar N.V. Gogoļa medaļu .

Grāmatas (netulkoju):

Дорога домой

Apstākļu dēļ zemiešu grupa nonāk noslēpumainajā Tornas pasaulē, kur maģija ieņem tādu pašu vietu kā zinātnes augļi mūsu pasaulē. Imigrantu ceļi no mūsu pasaules atšķiras, viens kļūst par klaidoņi, cits iestājas burvju skolā, trešais apprecas ar šīs pasaules varenākās valsts vēstnieku.

1 - Безымянный раб

(Героическое фэнтези)

2 - Наемник его величества

(Героическое фэнтези)

3 - Под знаменем пророчества

(Героическое фэнтези)

4 - Владыка Сардуора

(Героическое фэнтези)

5 - Власть силы-1

(Героическое фэнтези)

5 - Власть силы. Том 2. Когда враги становятся друзьями

(Героическое фэнтези)

Война за выживание

1 - Конклав Бессмертных. В краю далеком

(Героическое фэнтези)

2 - Конклав Бессмертных. Проба сил

(Героическое фэнтези)

3 - Во имя потерянных душ

(Героическое фэнтези)

Prime World

4 - Праймлорд, или Хозяин Одинокой Башни

(Боевая фантастика)

Великие Спящие

1 - Великие Спящие. Том 1. Тьма против Тьмы

(Героическое фэнтези)

2 - Великие Спящие. Том 2. Свет против Света

(Героическое фэнтези)

Мир бесчисленных островов

1 - Малк. Когда у тебя нет цели

(Героическое фэнтези)

2 - Малк. И когда ты ее нашел

(Героическое фэнтези)

https://fantasy-worlds.org/author/id62/