Vilcēns. Teen Wolf

Stāsts seko jaunam lakrosa spēlētājam Skotam Makolam. Kādu nakti viņš ieklīda mežā, meklējot mirušu meiteni, kuras sadalīto līķi it kā atrada, piedzīvojumu dziņas dēļ viņš nejauši satikās ar vilkaci. Skots metās bēgt, bet tomēr neizbēga no neliela koduma. Un līdz nākamajam pilnmēnesim viņš sāka pamanīt dažas izmaiņas sevī.

Otrs apraksts.

Skots Makkals ir vienkāršs puisis, kurš kopā ar savu labāko draugu Stailzu nolēma doties uz mežu. Priekš kam? Draugi tikai gribēja paskatīties uz līķi, kuru nesen atklāja policija. Kad puiši nonāca mežā, viņi bija vīlušies: mirušā ķermeņa vietā viņi ieraudzīja policistus, kuri piespieda puišus doties mājās. Vienīgi Skots neievēroja pavēli. Aizbēdzis no vajāšanas, puisis palika tumša meža vidū. Bet viņa vientulību pārtrauca vilka veida radības ar cilvēka iezīmēm pēkšņs uzbrukums. Tas iekoda jauneklim un pēc tam pazuda mežā.

Skots tam nepiešķir nekādu nozīmi, kamēr viņa ķermenī sāk notikt dīvainas un neiedomājamas izmaiņas. Viņa reakcija un redze kļuva daudz labāka, un dzirde kļuva manāmi asāka ...

ASV seriāls. Režisori: Rasels Malkejs, Tims Endrū, Tobijs Vilkinss.

2011.- 2016. gadi. Līdzīgas tēmas seriāli parādās regulāri. Šoreiz tas var interesēt arī lakrosa fanus.

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Teen_Wolf_(2011_TV_series)

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1567432/

Mājaslapa.

https://www.mtv.com/shows/z9hkb0/teen-wolf

Viki lapa.

https://teenwolf.fandom.com/wiki/Teen_Wolf_Wiki

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/TeenWolf/

Klasiskais "Vilcēns". 1985. gads, taču - komēdija, ne drāma, kā tagadējais seriāls.

https://www.mentalfloss.com/article/65556/15-transformative-facts-about-teen-wolf