Vilcene un garšvielas. Manga

Keito Koume, Isuna Hasekura, Dzju Ajakura. Ranobe "Ookami to Koushinryou" adaptācija no Hasekura Isuna.

Aplūkojot svētkus ciematā, klejojošais tirgotājs Lorenss vēl nezināja, ka nejauši aizvedīs vietējo ražas dievieti - Holo. Viņa vēlas atgriezties mājās uz ziemeļiem, un Lorenss piekrīt viņai palīdzēt šajā jautājumā. Viņiem priekšā ir piedzīvojumu un finanšu avantūru pilns ceļojums!

Holo simtiem gadu rūpējās par ražu kailas vilku meitens formā. Bet, laikam ejot, pasaule mainījās un kādu dienu Holo atklāja, ka zemniekiem vairs nav vajadzīga viņas palīdzība, un viņas pielūgšana pārauga pļaujas svētkos, kur cilvēki uzvilka vilku maskas un vadāja pa ielām dekorētu, milzīgu ar salmiem pildītu vilku, kas rotāts ar ziediem. Viņa lūdz klejojošu tirgotāju pavadīt viņu mājās - viņa ir dzimusi tālu ziemeļos un vispār nepazīst mūsdienu pasauli. Un viņi dodas ceļojumā.

https://rumix.me/volchica_i_prianosti

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Spice_and_Wolf

Oficiālā mājas lapa.

http://spicy-wolf.com/top.html

Apraksts par anime jau ir bijis pirms kāda laika.

Varoņi.

http://spicy-wolf.com/about/index.html

10 gadu jubilejas lapa.

https://hasekuraisuna.jp/

Vieglie romāni.

https://web.archive.org/web/20151223010050/http://www.hachettebookgroup.com/series/spice-and-wolf/?yen

Labākais Holo kosplejs.

https://onlinefanatic.com/top-20-best-holo-wise-wolf-cosplay-spice-wolf/

Par autoriem Vikipēdijā.

Keito Koume (小梅けいと, Koume Keito) or japāņu mangas mākslinieks un ilustrators. Koume studēja Kioto universitātē un profesionāli zīmē mqanhu jau no 2000. gada. Bez parastās mangas viņš regulāri zīmē arī erotiskus darbus.

Isuna Hasekura (支倉 凍砂, Hasekura Isuna, dzimis 1982. gada 27. decembrī) ir japāņu autors. 2005. Gadā Hasekura ieguva Sudraba bakvu 12. Dengeki Novel Prize ar savu debijas romānu Spice and Wolf. Nākamā gadā jau piblicēja pirmo sējumu.

Jū Ayakura (文倉十, Ayakura Jū, dzimis 1981. gada 7. decembrī) ir japāņu ilustrators, vispirms, vieglajiem romāniem, strādā arī pie videospēles.