Viedtālruņu ražotājs Xiaomi Baltijā laiž klajā jauno Xiaomi 13. sēriju

16. Mar, 2023

Plaša profila elektroierīču ražotājs “Xiaomi“ laidis klajā savu jaunāko viedtālruņu sēriju – “Xiaomi 13”. Lai lietotāji varētu gūt jaunu un profesionālu pieredzi, uzņemot fotogrāfijas ar viedtālruni, jaunizlaistās telefonu sērijas izstrādē elektroierīču ražotājs ir sadarbojies ar augstākās klases kameru un objektīvu ražotāju “Leica”.

Uzņēmuma sauklis “Inovācijas ikvienam” atspoguļo tā straujo ražošanas apjoma palielināšanos un mērķi nostiprināties tirgū, piedāvājot ārkārtīgi plašu produkcijas klāstu. “Xiaomi” tiecas radīt augstas kvalitātes modernas tehnoloģijas, kas būtu ērti pieejamas ikvienam.

“Mēs augstu vērtējam mūsu klientu lojalitāti un pastāvīgi piedāvājam viņiem jaunākās tehnoloģijas, progresīvākos produktus un to atjauninājumus. Mūsu logotips MI (mission impossible) atspoguļo uzņēmuma vērtības – augstākās kvalitātes tehnoloģijas, kas pieejamas ikvienam,” stāsta Toms Valantins (Tomas Valantinas), “Xiaomi” mazumtirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Profesionāla ierīce, kas ērti ieguļas plaukstā

Jaunāko “Xiaomi” viedtālruņu “Xiaomi 13” un “Xiaomi 13 Pro” kameru sistēmas aspekti ir izstrādāti sadarbībā ar “Leica”, lai viedtālruņa lietotāji varētu gūt profesionālu fotografēšanas pieredzi. Abiem tālruņiem ir trīskārša kamera ar iebūvētām optiskām lēcām, kas izstrādātas sadarbībā ar “Leica”. “Xiaomi 13 Pro” kameru sistēma aptver fokusa attālumu no 14 mm līdz 75 mm, un tā sastāv no 23 mm platleņķa galvenās kameras ar īpaši lielu 1 collas IMX989 sensoru.

Kā stāsta T. Valantins, IMX989 sensors pirmo reizi ieviests “Xiaomi 12S Ultra” tālruņos: “Šis ir lielākais sensors, kāds jebkad ir iestrādāts viedtālrunī. Augstais dinamiskais diapazons nodrošina izcilas gaismas uztveršanas spējas un ātru objektīva reakciju. Šāda izmēra sensors nodrošina krāsainus attēlus ar asu kontrastu un definētām tekstūrām, kas atklāj pat mazākās kadra detaļas.

Eksperts arī uzsver, ka, pateicoties iekšējai fokusēšanai, viedtālrunis sniedz iespēju uzņemt portretus un izvairīties no izplūdušiem attēliem tuvplānā: “Jaunākajiem tālruņiem ir optiskās tālummaiņas diapazons, kas spēj tuvināt nedaudz vairāk kā 3 reizes, un 75 mm telefoto objektīvs, kas ir līdzvērtīgs profesionālai kamerai.”

Fotografējot var izvēlēties divus dažādus stilus – “Leica Authentic Look” un “Leica Vibrant Look”–, kas kadros atklāj dažādas estētiskās iespējas. Jaunākie tālruņi ne vien palielina fotoattēlu uzņemšanas ātrumu, bet arī ļauj ierīcēm automātiski fokusēties uz noteiktiem kustīgiem objektiem, pateicoties “Xiaomi ProFocus” funkcijai.

“Xiaomi 13 Pro” atbalsta “Adobe” krāsu profilus, nodrošinot profesionāļiem unikālu rediģēšanas iespēju “Adobe Photoshop” un “Adobe Lightroom” lietotnē. Tikmēr video veidotāji var baudīt spilgtas krāsas, skaidru kontrasta attiecību un bagātīgas attēla detaļas. “4K Ultra Night” un “HyperOIS” attēla stabilizācijas funkcijas nodrošina augstāko kvalitāti, pat fotografējot tumsā.

Ātrāks, jaudīgāks, efektīvāks

T. Valantins stāsta, ka jaunās sērijas viedtālruņi izceļas arī ar procesora veiktspēju un jaudu: “Jaudīga veiktspēja garantē vieglumu un ātrumu, lietojot tālruni datorfotografēšanai vai spēlēm. Tāpat svarīgi uzsvērt, ka šiem modeļiem ir pagarināts akumulatora darbības laiks.”

“Xiaomi 13” un “Xiaomi 13 Pro” ir aprīkoti ar “Xiaomi Surge” akumulatoru pārvaldības sistēmu, kas izmanto iekšēji izstrādātu “Surge” uzlādes mikroshēmu ilgākam akumulatora darbības laikam. Piemēram, “Xiaomi 13 Pro” akumulatoru var uzlādēt līdz 100 procentiem tikai 19 minūtēs, turklāt visiem sērijas tālruņiem komplektā ir iekļauti īpaši jaudīgi lādētāji.

Ierīces piedāvā arī “Wi-Fi 7” atbalstu ar “Qualcomm® FastConnectTM 7800” mobilo sistēmu. “Xiaomi 13 Pro High Band Simultaneous (HBS) Multi-Link” tehnoloģija nodrošina 5 GHz un 6 GHz savienojumus un var sasniegt īpaši lielu ātrumu – līdz 5,8 Gbps. Tas arī samazina latentumu, nodrošinot kvalitatīvas tīkla iespējas.

Jaunums satura veidotājiem

Vēl viens jaunās sērijas jaunums ir “Xiaomi 13 Lite” viedtālrunis, kas aprīkots ar dubultu priekšējo kameru. 32 MP priekšējā kamera uzņem skaidrus, augstas kvalitātes attēlus, savukārt 8 MP dziļuma priekšējā kamera palīdz nodrošināt papildu detaļas dabiska izskata pašportretiem. Šī ierīce piedāvā arī noderīgas funkcijas, piemēram, dinamisku kadrēšanu, automātisku lauka korekciju un attēla tālummaiņu.

Viedtālruņa “Selfie Glow” funkcija palīdz uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus ar priekšējo kameru un samazina attēla kropļojumus. Augstas kvalitātes priekšējā kamera ir lieliski piemērota arī videozvaniem. Divkāršā zibspuldze priekšējā kamerā var būt īsts glābiņš vājā apgaismojumā vai tumšā diennakts laikā. Šis tālrunis kalpos satura veidotājiem un sociālo tīklu entuziastiem, kuriem priekšējā kamera ir neatņemama darba vai ikdienas sastāvdaļa,” piebilst T. Valantins. 

https://notepad.lv/viedtalrunu-razotajs-xiaomi-baltija-laiz-klaja-jauno-xiaomi-13-seriju/