Vēsture no 2013. gada. Par Sci-Fi Apple Core.

Nedaudz par Ķīnas zinātnisko fantastiku

http://tech.sina.com.cn/d/2015-12-01/doc-ifxmaznc5825966.shtml

Šanhajā zinātniskās fantastikas kopiena ir nedaudz dusmīgāka, pateicoties bezpeļņas organizācijai ar nosaukumu Sci-Fi Apple Core. Šī ir organizācija, kas tika izveidota 2009. gadā no vairāku Šanhajas koledžu zinātniskās fantastikas klubu kopīgām aktivitātēm. Tā ir neatlaidīga un aktīva Šanhajā un dažas liela mēroga zinātniskās fantastikas aktivitātes. Van Kanju, kurš 2008. gadā tika uzņemts Fudaņas Universitātes Vadības skolā, ir viens no Zinātniskās fantastikas Apple Core dibinātājiem. Runājot par zinātniskās fantastikas klubu attīstību koledžu studentiem, Van Kanju teica, ka universitātēs ir daudz klubu un ir daudz kārdinājumu.Dažos mazos klubos pat ir tikai daži dalībnieki. Pēc iestāšanās skolā es noskatījos, kā Šanhajas Tehnoloģiju institūta zinātniskās fantastikas klubs veidojas un pazūd. Ja tikai koledžas zinātniskās fantastikas klubā var būt vairāk nekā 30 aktīvi biedri, tas ir diezgan labi. Zinātniskās fantastikas Apple Core izveidojām 2009. gadā. Viens no sākotnējiem mērķiem bija apvienot un palīdzēt koledžu zinātniskās fantastikas biedrībām, apvienot visus, lai rīkotu aktivitātes un censtos iegūt vairāk resursu.

"Kopumā Ķīnas zinātniskā fantastika ir pārāk auksta un nekomercializēta, un tam vajadzētu būt iemeslam, kāpēc nozare nevar attīstīties," sacīja Ant Vision dibinātājs un izpilddirektors Cjins Džens, kurš bija Beihangas zinātniskās fantastikas viceprezidents. Universitātē 2006. gadā. "Piemēram, agrāk zinātniskās fantastikas rakstnieki koncentrējās tikai uz romānu rakstīšanu, nedomājot par scenārijiem un komercializāciju, un nepārdeva scenārijus. Pēc scenāriju pārdošanas viņi neveicināja filmu uzņemšanu. Rezultātā zinātniskās fantastikas filmas tagad netiek komercializētas. Zinātniskās fantastikas rakstniekiem ir ļoti maz komerciālu aktivitāšu. Es reti piedalos zinātnes un tehnoloģiju aktivitātēs. Ja zinātniskās fantastikas rakstnieks ir iepakots kā zvaigzne, zinātniskās fantastikas zvaigzne var piesaistīt publiku, īpaši tās traki jaunieši, un es domāju, ka zinātniskās fantastikas kultūra tūlīt pacelsies.

Intervijā ar Qingmi Van Kanju sacīja, ka līdz ar agrīno dibinātāju absolvēšanu Apple Core ir kļuvis vairāk nekā tikai koledžas zinātniskās fantastikas klubu alianse. 2013. gada oktobrī Apple Pie sāka ikmēneša pulcēšanos, un mērķa grupa galvenokārt ir fantāzija. fani , kuri ir absolvējuši . Tomēr Apple Core joprojām piešķirs dažus resursus un palīdzēs koledžu zinātniskās fantastikas sabiedrībām. Pēdējos gados zinātniskā fantastika patiešām ir pēkšņi kļuvusi "karsta". Arvien vairāk cilvēku ir sākuši skatīties un pievērst uzmanību zinātniskajai fantastikai, un palielinājusies arī kapitāla iepludināšana. Zinātniskā fantastika Apple Core sāka nodarboties ar zinātniskās fantastikas aktivitātēm 2009. gadā. Sākumā bija ļoti grūti. Nevarējām dabūt līdzekļus, un bija ļoti grūti. Taču šogad daudzas puses aktīvi vērsās pie mums, lai sadarbotos, tāpēc ieguvumi no "zinātniskās fantastikas trakums" ir īpaši acīmredzami.

Attēlā. Zinātniskās fantastikas Apple Core Wang Kanyu piedalījās Pasaules zinātniskās fantastikas fanu sērijas pasākumā.