Vera Grinti, Jana Bogatča. Melnais grimuārs

Ieskats autoru biogrāfijā un grāmatas apskats

Vera Grinti dievina raganas un vairāk ir pazīstama ar saviem komiksiem tumšās fantāzijas žanrā, tādiem kā Nenetl of the Forgotten Spirits un Recipes for the Dead. Viņa dzīvo ar jocīgu kaķi ķiverē un ar vīru bez ķiveres, viņai ir bibliotēka, kas aizņem arvien vairāk istabu un rakstīt viņai labāk patīk, ja līst lietus.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/authors/vera-grinti/

Jana Bogatča ir ilustratore. Viņas galvenais mērķis, strādājot pie grāmatām - radīt pilnīgu iegremdēšanās sajūtu, lai lasītājam liktos, ka viņš atrodas blakus personāžiem.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/authors/yana-bogatch/

Šis ir maģisks stāsts par to, kā pieņemt un novērst savus trūkumus, lai aizsargātu tos, kas jums rūp.

Bakijs Orsons dzīvo Blekvelā. No pirmā acu uzmetiena šī ir visparastākā pilsēta, kurā nav nekā ievērības cienīga. Bet tas tā nav. Iedzīvotājiem ir noslēpums, ko viņi sargā no pārējās pasaules. Fakts ir tāds, ka visas meitenes, kas šeit dzīvo, ir raganas.

Kādu dienu Bakija jaunāko māsu nolaupa ārkārtējo spēju dēļ. Lai atrastu savu māsu, Bakijam būs jāaizmirst par jūtām, jāpārkāpj aizvainojumiem un jādodas mistiskā ceļojumā, kura laikā viņš sāks labāk izprast pilsētu, kas viņam sagādājusi tik daudz skumju. Varonis uzzina traģisko Blekvelas stāstu un atšķetina sazvērestību, kas uz visiem laikiem mainīja pilsētnieku likteni.

Kam domāts šis komikss:

- Grafisko romānu cienītājiem;

- Visiem detektīvstāstu faniem no 15 gadu vecuma.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/chernyj-grimuar/