Vatikāna eksorcists: Svētajā Krēslā uzdarbojas sātans

Ceturtdiena, 11. marts (2010)

 Seksa skandāls katoļu baznīcā esot pierādījums tam, ka “Vatikānā uzdarbojas sātans”, uzskata Svētā Krēsla galvenais eksorcists (sātana izdzinējs) Gabriele Amorts.

 85 gadus vecais garīdznieks, kurš par Vatikāna galveno eksorcistu strādā jau 25 gadus un esot saskāries ar 70 tūkstošiem dēmoniskas apsēstības gadījumiem, apgalvo, ka līdz ar sātana iemājošanos katoļu baznīcā sākušās cīņas par varu un parādījušies kardināli, “kuri netic Jēzum”, un bīskapi, “kuri ir saistīti ar dēmonu”, raksta The Times.

 

 

 Tēvs Amorts uzskata, ka 1981.gadā notikušais atentāts pret toreizējo pāvestu Jāni Pāvilu II un pagājušajos Ziemassvētkos notikušais uzbrukums tagadējam Vatikāna vadītājam Benediktam XVI arī bijis sātana darbs.

 Citi eksorcisti uzskata, ka G.Amorts esot pārsteidzies ar secinājumiem, jo viņam neesot drošu pierādījumu, ka daļa garīdznieku ir sātanisko sektu locekļi.

 Pasaules galvenais nelabā izdzinējs Itālijas laikrakstam La Repubblica raksturojis sātanu. “Tas ir tīrs, neredzams gars. Bet tas sludina zaimus un ciešanas caur personu, kuru ir apsēdis. Tas var palikt neredzams, runāt daudzās valodās, pārveidoties vai izlikties par patīkamu. Dažreiz tas mani uzjautrina” stāsta G.Amorts.

 Lai izsvēpētu ļauno garu no cilvēka, apsēsto nākoties turēt pat sešiem asistentiem. Apsēstie procedūras laikā kauc, kliedz un izspļauj dažādus priekšmetus, ko G.Amorts saglabājot. “Visdažādākās lietas var nākt ārā pa viņu muti – gan pirksta lieluma metāla gabali, gan rožu ziedlapas,” stāsta sātana izdzinējs.

 Savulaik viņš paziņoja, ka Ādolfs Hitlers un Josifs Staļins ir bijuši nelabā apsēsti. Tēvs Amorts arī bija viena no Vatikāna amatpersonām, kas brīdināja, ka rakstnieces Džoannas K.Roulingas grāmatas par Hariju Poteru rada “maldīgu iespaidu par atšķirību starp melno un balto maģiju”.

Oriģinālu lasiet šeit