Vampīru medniece Bafija

Vampīru medniece Bafija atgriezīsies uz lielā ekrāna.

Warner Bros kompānija pirmdien paziņoja, ka plāno pārveidot 1992. gadā iznākušo filmu, kurai ir bruģēts ceļš uz 1997. gada  kulta seriālu.

Sīkāka informācija pagaidām tiek turēta noslēpumā, bet ir zināms, ka varone neatgriezīsies pie augstskolas dienām.

Chars Rovens un Stīvs Aleksandrs no Atlas Entertainment producēs filmu kopā ar Vertigo Entertainment Dougu Davisonu un Roy Lee (The Ring, How to Train Your Dragon, The Departed). Scenārija autors būs Wits Andersons.

 

 

Tāpat ir zināms, ka Josh Wedons, kurš sarakstīja pirmās filmas scenāriju un  vēlāk radīja televīzijas seriālu- šajā projektā nepiedalīsies.

„Wits vērsās pie mums ar saistošu ideju kā varētu modernizēt Bafiju,” Teica Rovens. „Eksistē aktīva fanu bāze, kura ar nepacietību gaida šīs personas atgriešanos uz lielā ekrāna. Mūsu komanda kopā ar Dagu un Roju ir satraukta iztēlojoties, ka var atkārtot Bafiu un pasauli, kurā viņa dzīvo...Viņa būs tik pat asprātīga, sarežģīta un seksīga kā mēs viņu atceramies.

Sākotnējā filma, kurā galveno lomu tēloja Kristy Swansone- bija šausmu filmu parodija, kas ne pārāk apmierināja Wedonu un tāpēc viņš izstrādāja oriģinālu, daudz tumšāku pasaules redzējumu, kurā galveno lomu nospēlēja Sarah Michelle Gellar un, kurš piedzīvojis septiņas sezonas ieguva sev paralēlu seriālu ar nosaukumu „Eņģelis”

Kā Rovens stāsta Los Angeles Times, jaunā filma uz lielajiem ekrāniem varētu parādīties jau 2012. gada sākumā, vai jau 2011. gada beigās.