Vaibsti un karma

Zintnieks, 2015, Nr.22

Jau senajos rakstos (arī daudzos Svētajos Rakstos) apstiprināta atziņa, ka cilvēka dzīves zīmes aptspoguļojas viņa sejā un uz ķermeņa.

Vēlāk to zinātniski pētīja un šīs likumsakarības centās atšifrēt viduslaiku ārsts un zinātnieks Paracelzs. Karmas jeb likteņa zīmes var izlasīt arī cilvēka sejā – šo pētniecības nozari sauc par metaskopiju. Grumbas un rievas cilvēka sejā ir kā likteņa taciņas, kuras veido nervu audi, reaģējot uz saņemto informāciju gan no ārpuses, gan iekšpuses. Bērna sejiņa ir tīra, gluda un maiga, bet ar laiku sejas vaibsti mainās, atkarībā no mūsu dzīvesveida un zvaigznēs “ierakstītā” likteņa. Atcerēsimies, ka par novecošanu atbildīga ir planēta Saturns – karmas valdnieks.

Ja bērns piedzimst ar grumbainu sejiņu, tas vispirms jau liecina apr vecāku karmas klātesamību, kā arī paša bērna likteni, tāpēc ir vērts sejiņu pētīt – īsā laikā parasti āda uz sejas izlīdzinās.

Kā zināms, cilvēka bioloģiskais vecums ne vienmēr sakrīt ar “pases datiem” un ārējo izskatu. Cilvēci pēc vecuma nosacīti varētu sadalīt trijās grupās: 1) cilvēki, kuru bioloģiskais vecums atbilst ārējam izskatam; 2) tie, kuri izskatās jaunāki par saviem gadiem; 3) tie, kuri izskatās vecāki par saviem gadiem (tātad viņiem ir pārlieku daudz karmas parādu). Secinājums viens – lai ilgāk labi izskatītos, pareizi un godīgi jādzīvo.

Pēc mongoļu astroloģijas interpretācijas, grumbas uz pieres atbilst 7 planētām: 1 – Saule, 2 – Mēness, 3 – Marss; 4 – Merkurs; 5 – Jupiters, 6 – Venēra, 7 – Saturns.

Atkarībā no planētu zīmju (līniku) izskata, formas, platuma, līkumanības utt. Uz sejas (līnijas un zīmes var atrasties arī citās sejas vietās), var izskaidrot arī cilvēka likteni. Lūk daži piemēri:

x Ja Saules līnija ir sīka, bet Venēras līnija ir gara, tad šim cilvēkam ir attīstīts prāts, labs raksturs, dzīves ceļš bīs labs.

x Ja Jupitera līnija ir līkumaina un atgādina čūsku, tad šāds cilvēks ir jautrs un draudzīgs.

x Ja pieres līnijas ir it kā lauzītas, pārtrauktas, tas nozīmē, ka šo cilvēku vajā ļaunums.

x Ja Jupitera līnija vidū ir izliekta, bet malas taisnas, tad šis cilvēks vienmēr būs godājams.

x Ja Saturna līnija ir gara un dziļa – cilvēks ir labās attiecībās ar citiem.

x Ja uz pieres ir tikai viena līnija, tad cilvēks dzīvos maldos un klejojumos.

x Ja pieres lejasdaļā ir taisnas un dziļas līnijas, cilvēkam piemīt neparasts spēks un kaislības.

x Ja pieres matainajā daļā ir daudz sīku grumbiņu, cilvēkam jāsargājas no Ūdens stihijas.

x Ja Jupitera līnija saplūst ar Saules līniju, no cilvēka var novērsties laime,

x Ja ir viena čūskveida līnija, cilvēks ir fiziski spēcīgs.

x Ja Saturna un Jupitera līnijas atgādina čūsku, cilvēkam piemīt tieksme melot.

x Ja uz pieres ir 5 dziļas līnijas, cilvēkam piemīt plaša dvēsele, ass prāts, darba mīlestība, viņš nav ļauns un atriebīgs, ir izpalīdzīgs, nežēlojot nedz līdzekļus, nedz spēkus citu labā, vienaldzīgs pret augstiem amatiem – diemžēl nereti pašam nākas būt trūcīgam.

Taču līnijas uz delnām un sejas vēl nebūt neliecina par nolemtību. Dzīve pierāda, ka tās var rasties un izzust, var mainīt formu. Tas nozīmē, ka šīs līnijas ir cilvēka pagātnes, tagadnes un nākotnes butības paudējas, un katrs ir spējīgs dzīvot tā, lai liktenis būtu viņam labvēlīgs.