Vai jums sapņos ir rādījies Tas cilvēks?

2006. gada janvārī kāda pazīstama Ņujorkas psihiatra paciente uzzīmēja šo seju, kuru viņa daudzas reizes vija redzējusi sapnī. Šis cilvēks regulāri deva viņai padomus personīgajā dzīvē. Kā viņa liecināja, reālā dzīvē minēto cilvēku viņa nekad nebija satikusi.

 

 

Pēc dažām dienām uz ārsta galda viņas zīmējumu ieraudzīja cits pacients un arī sāka stāstīt, ka regulāri redz šo cilvēku sapnī un arī nekad viņu nav saticis reālā dzīvē. Pēc šī notikuma psihiatrs izsūtīja zīmējuma kopijas saviem kolēģiem, kuriem arī bija pacienti ar sapņiem, kas atkārtojās, un lūdza zīmējumu parādīt tiem. Dažu mēnešu laikā zīmēto svešinieku atpazina četri pacienti.

Kā arī iepriekšējie, dzīvē viņi šo cilvēku nekad nebija satikuši un sauca viņu ne citādi, kā tikai "Tas cilvēks". Pēc tam, kad zīmējums nokļuva internetā, visā pasaulē sāka parādīties cilvēki, kas minēto vīrieti bija redzējuši sapnī.

Bez saita Thisman.org (domenis reģistrēts 2008. gada janvārī) un tā komentāriem šis stāsts nekur nav pieminēts īpaši, taču lēnām, bet stabili ziņas izplatās pa citiem forumiem un tamlīdzīgām lapām. Konkrētā saita veidotāji raksta, ka tas radīts, lai palīdzētu cilvēkiem, kas redzējuši svešinieku, nodibināt kontaktus un beidzot noskaidrot, kas viņš tāds ir. Taču saitā ir tikai viesu grāmata un iespēja sūtīt e-pastu. Aculiecinieku adrešu nav. Visā pasaulē arī tiek izlīmēti plakāti ar uzrakstiem dažādās valodās, jautājot: "Vai jūs esat redzējis šo cilvēku?" Saitā it kā varot arī izprintēt plakāta maketu, lai izlīmētu savā valstī.

Dažu sapņu pieraksti:

1) vairākus gadus man regulāri rādās sapnī, ka gara auguma cilvēks sniedz man foto un jautā, vai es pazīstot tajā savu tēvu. Fotogrāfijā redzams cilvēks, kura izskatā nav nekā līdzīga manam tēvam, bet es nesaprotamu iemeslu dēļ saku, ka pazīstu. Tajā brīdī es parasti atmostos visai mierīgs. Dažreiz sapnis turpinās un tad es pēkšņi stāvu pie mana tēva kapa. Es nolieku uz kapa ziedus un redzu, ka uz kapa pieminekļa bildes nav.

2) Es iemīlējos no pirmās reizes, kad šis cilvēks parādījās manā sapnī, kaut arī tagad atceros, ka viņš izskatījās ļoti kpoplīgs. Tomēr, katru reizi viņš apbur mani ar saldiem vārdiem un romantiskām runām. Viņš pērk man ziedus un juvelierizstrādājumus, aicina uz restorāniem vai pludmali, lai priecātos par saulrietu.

Tātad - uz priekšu - sīkāku informāciju var atrast saitā www.thisman.org Apmēram 2000 cilvēku jau liecina, ka ir redzējušsapnī šo seju!