Vai Bārbra Streizande - globālās sasilšanas melu autore?

Amerikāņu senators, republikānis no Oklahomas Džeimss Inhofs (80) ir visvairāk zināmais globālās sasilšanas noliedzējs valstī. Viņš paziņojis, ka klimatu uz Zemes kontrolē nevis Homo sapiens, bet gan Dievs, tāpēc solījies darīt visu iespējamo, lai nepieļautu kaitīgo izmešu samazināšanas plānus, ko kaļ valstis, lai nepieļautu ikgadējo vidējās temperatūras celšanos uz Zemes. Senators uzskata, ka klimata pārmaiņas nav nekas vairāk kā meli, tāpēc ir ļoti priecīgs, ka valstīm līdz šim nav izdevies galīgi vienoties par izmešiem.

Viņš ir pārliecināts, ka visi cilvēki, kas regulāri sanāk, lai pārrunātu šīs tēmas, tiek apmānīti.

Kuri tad ir tie, kas nodarbojas aršo apmānīšanu? Pēc Inhofa domām - Holivudas liberāļi un ekstrēmi ekologi. Kurš tad tieši no Holivudas? Bārbra Streizande, senators atbild.

Tas tiešām ir pārsteigums: vai senators patiesi tic, ka Streizande ir virzošais spēks cīņā pret it kā neesošo globālo sasilšanu.

 

 

Savā 2012. gadā izdotajā grāmatā "The Greatest Hoax: How the Global Warming Conspiracy Threatens Your Future" senators patiešām min aktrisi kā vienu no galvenajām šo "melu" izplatītājām, kur viņa minēta kopā ar Leonardo di Kaprio un Džonu Travoltu. Viņš savā grāmatā nekautrējas viņus saukt par šarlatāniem un meļiem, kas pielīdzināmi tādiem panikas cēlājiem kā: "vides aktīvistiem-ekstrēmistiem", Alam Goram, MoveOn.org, Džordžam Sorosam, Maiklam Mūram un jā, "Holivudas elitei".

[Par to, vai klimats tiešām mainās, katrs var pārliecināties pats, atceroties savas dzīves pieredzi. Man, piemēram, atmiņā bērnības ziemas, kad sniega kupenas mājas sētā dažreiz vējš sapūta pāri galvai, bet parastā sniega sega nebija mazāka par pusmetru. jau sen neko tādu neesmu manījis - t.p.]

Bārbra Streizande tviterī ir ierakstījusi:

"Tas varētu būt jautri, ja nebūtu tik biedējoši. Es pateicos senatoram Inhofam, ka viņš ir izcēlis manu balsi, kura brīdina par klimata pārmaiņu briesmām.

Lai Dievs mums palīdz! Šis vīrs gatavojas kļūt par ASV Senāta Vides pārvaldes vadītāju. Tas ir tāpat, kā iedot lapsai atslēgas no vistu kūts".

Pilns raksts šeit:

http://grist.org/politics/barbra-streisand-behind-global-warming-hoax-says-sen-inhofe/