V. A. Beļikovs. Zemes kultūras pūķa saknes. Ievads makrovēsturē

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā - t.p.)

Kopumā cilvēcei ir divi lieli noslēpumi: "Kas notiek pēc nāves?" un "Vai Debesis iejaucas zemes lietās?" Un, ja pirmajam jautājumam ir veltīta tikai viena nodaļa, tad šī grāmata ir veltīta otrajai.

Pamatojoties uz seno tautu atmiņām no attāliem planētas nostūriem, kur cilvēks vēl nav pilnībā nomīdījis iepriekšējo, tiek apstiprināts tradicionālais: zemes īpašnieks ir Debesis. Kur ar Debesīm tiek domāta ārējā dzīve un kultūra, kuras superintelektuālās pēdas beidzot sāka pamanīt t.s. mūsdienu zemes iedzīvotāju zinātne, atbrīvojot viņus no astrozēma saspringuma un naivā antropocentrisma, tādējādi atgriežot mirstīgos uz vietu, kuru mitoloģijā viņi ir ieņēmuši Nemirstīgo zemē - paradīzes kalpu vietā zem dievišķajiem Zemsaules zemes Radītājiem un Īpašniekiem.

Jo papildus astrofizikālajām īpašībām Saules zvaigžņu sistēmai ir arī kultūras lietas: juridiska, ekonomiska, makrohistoriska, kuras miljonu gadu laikā mākslīgie homo sapiens ar pandēmisko bēgšanu no vadības tiks atcerēti kā Debesu bezatbildīgas, neprasmīgas iejaukšanās piemērs zemes lietās.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/349133/

Владимир Александрович Беликов (1940-2015) — padomju, krievu rakstnieks un dzejnieks.

Biogrāfija

Viņš studēja Maskavas Valsts universitātes Filozofijas fakultātē, bet 60. gadu sākumā tika izslēgts par politisko pārliecību. Pēc tam tā paša iemesla dēļ viņš pameta A.M. Gorkija literāro institūtu.

Vladimirs Belikovs sāka darbu ar dzeju, pēc kura viņš sāka rakstīt prozu. Par grāmatu tēmu kļuva salīdzinošā pasaules mitoloģija un planētas Zeme vēsture, vēsturiskie un filozofiskie vispārinājumi.

Vladinirs Beļikovs:

«Kopš jaunības es rakstīju dzeju un prozu. Četrdesmit gadus kaut kur ir uzkrājušies pāris kubikmetri. Es biju pilnīgi nedrukājams un strādāju, kā saka, galdam. "Stāsti par ļoti-ļoti" tika uzrakstīti 1995. gadā, tur ir par visu neparasto. Īsi stāsti, kurus esmu apkopojis no diviem avotiem. Pirmais ir sarunas ar cilvēkiem tajās vietās, kur esmu bijis, un otrais ir pasaules literatūras pārvērtēšana.»

https://messie-anatol.livejournal.com/491658.html

Grāmatas fragments par pūķiem Krievijā.

https://snob.ru/profile/27427/blog/67502

Vēl vienas grāmatas atsauksmes.

https://citygu.ru/dnevnik-iz-budushhego.html

Krievijas nākotne. Vai scenārijs ir iepriekš definēts?

Kādreiz divi lieli itāļi nolēma pastāstīt pasaulei par zinātniskiem atklājumiem, kas pilnībā izjauc tā laika pamatus. Rezultātā viens no viņiem, Džordano Bruno, pabeidza savu dzīvi uz inkvizīcijas sārta, bet otrs, Galileo Galilejs, baznīcas spiediena dēļ bija spiests atteikties no saviem uzskatiem.

Viņu priekštecis, slavenais polis Nikolajs Koperniks, visu mūžu klusēja un nolēma detalizēti atklāt savas tā laika sedatīvās domas tikai pirms savas nāves, kad viņš vairs nebaidījās no viņas. Staļinisma un stagnācijas gados daudzi PSRS rakstnieki un dzejnieki bija spiesti slēpties un rakstīt rakstāmgaldam. Par jebkuru nepareizu soli varēja sodīt ar cietumu, trimdu un pat nāvi. Tāpēc gandrīz pusgadsimtu mans tētis nevēlējās publicēt savus darbus, vienreiz apdedzinājies. Bet 70 gadu vecumā viņš nolēma, ka ir pienācis laiks.

2012. gadā viņš publicēja savu bagātīgi ar faktiem un fotogrāfijām veikto pētījumu par pasaules salīdzinošo mitoloģiju "Zemes kultūras pūķa saknes". Nedaudz vēlāk tika publicēta līdzīga grāmata, ko papildināja liela sadaļa par Krievijas makrohistoriju. Un tagad pēc ilgām peripetijām, par kurām var runāt atsevišķi, beidzot ir izdotas vēl divas grāmatas, jau daiļliteratūra: "Stāsti par pašu-pašu un Reingartena piezīmes" un "Dienasgrāmata no nākotnes".

Nav iespējams saprast laimi cilvēkam, kurš šo notikumu gaidīja jau 50 gadus. Prieks un lepnums mūs arī pārņem - viņa ģimene, kas tik daudzus gadus nav pat sapņojusi, ka viņas vīra, tēva un vectēva grāmatas kādreiz iegūs materiālo realitāti, un cilvēki tās varēs lasīt. Ir biedējoši izlaist pasaulē radījumu, kas tik daudz gadus dzīvojis cilvēka sirdī, viņa domas un domas par cilvēkiem un viņu jūtām, sāpēm un ciešanām par mūsu Krievijas pašreizējo un turpmāko likteni, kā arī par mistiku un brīnumiem mums blakus. Nevērtējiet strikti. Paldies!

https://snob.ru/profile/27427/blog/8139