Uz Zemes dzīvo tikai 600 miljoni cilvēki?

Jau sirmā senatnē praktiski visas tautas zināja par to, ka eksistē paralēlās realitātes. Šīs zinātnes atspoguļojās šo tautu kosmogonijā, kosmoloģijā un mitoloģijā. Priekšstati par dažādām realitātēm, kur dzīvo citādas radības, kā arī par to realitāti kurp aiziet cilvēku dvēseles pēc fiziskā ķermeņa nāves, eksistē praktiski visas reliģijās. Pat racionālā zinātne ir cieši pietuvojusies daudzu dimensiju Visumam, kas sastāv no dažādām paralēlām pasaulēm.

Viens no tādiem paralēlo pasauļu „anomālās” darbības pētniekiem ir krievu fiziķis, zinātniski-pētnieciskā centra „ENIO” direktors V. Rogožkins. [http://eniology.org/home.html] Kā viņš to komentē: „Visa cilvēce dzīvo maldos par to, it kā mēs atrodamies trīsdimensiju telpā. Īstenībā mēs atrodamies daudzdimensiju pasaulē un šo daudzdimensiju pasauli mēs uztveram kā 3,14. Kur 3 ir garums, platums, augstums, bet 0,14 – tas ir laiks, laika konstante, tas ir, tas, uz kādu laiku cilvēks spēj uztvert pagātni vai nākotni.

 

 

Fiziķi sen zina par to, ka pasaule sastāv no daudzām dimensijām. Mūsu pasaulē ir dažādas konstantes. Kas ir poltergeists – tā ir konstantu neievērošana, kad mainās kādas fiziskās konstantes un mēs saduramies ar paralēlajām pasaulēm... Cilvēks nav tikai fizisks apvalks. Īstenībā cilvēkam ir daudzas dimensijas, tieši tāpat kā Pasaules telpa. Mūsu daudzdimensiju būtības projekcija var būt gan šeit uz Zemes, gan kaut kur citā galaktikā, taču mēs esam savstarpēji saistīti. Turklāt informācija tiek nodota vienā mirklī, tāpēc ka mūsu domas momentā izplatās jebkurā attālumā.

Augstākās dimensijās nav tādu jēdzienu kā attālums, masa, laiks. Šīs pasaules funkcionē pavisam pēc cita principa. Taču mūsu civilizācija pagaidām ir tikai kaut kas, kas „rodas kūniņā” un Augstākais saprāts pagaidām nedod mums atvērt šo „kūniņu”. Tāpēc ka mums ir milzīgs agresijas daudzums. Skatieties paši, ja uzdod jautājumu: „Kas cilvēkam rada vislielākās briesmas mežā, naktī?” 70% cilvēku visā pasaulē atbildēs – cilvēks...

„Maģiju mums ir „pametuši” atnācēji. Tas ir, kas ir maģija? Bez domu, nesaprotama izeja citās dimensijās... Mums bija reāls gadījums. Krimskā meitene izgāja no mājas un iesēdās autobusā. Viņai vajadzēja aizbraukt dažas pieturas līdz bibliotēkai. Neviens neatcerējās, kā viņa izkāpa no autobusa. Kā kāpa iekšā, redzēja, kā viņa izkāpa – neredzēja. Vecāki atskrēja pie mums panikā, bērns bija pazudis. Pilsētiņa maza, visus sacēla kājās un nevar atrast.

Mēs veicām korekciju, tas ir, ieraudzījām – jā, izņēmuši. Mēs viņus piespiedām viņu atdot. Viņa atgriezās Novosibirskas viesnīcas aizslēgtā numurā tajā pašā dienā. Istabene gāja pa koridoru un izdzirdēja klauvējienus pa durvīm no iekšpuses. Kad atvēra durvis, meitene bija tur...”

Pilnīgi iespējams, ka daudzās cilvēku nolaupīšanas – ir nevis citplanētiešu, bet atnācēju no paralēlām pasaulēm roku darbs? Ne jau velti daļa no ufologiem pieturas pie tādas pašas versijas. Taču, kāpēc ir vajadzīgas visas šīs nolaupīšanas? Tikai tāpēc, lai veiktu ģenētiskus eksperimentus?

Ir tāda versija, ka pētot cilvēkus, viņi rada to „matrices” – klonus, kuri izpilda nezināmus uzdevumus mūsu pasaulē, turklāt ārēji tie nemaz neatšķiras no parastiem cilvēkiem. Tieši viņi visbiežāk uzstājas kā pseidoskeptiķi, izsmej un diskreditē tās zinātņu nozares, kas cilvēcei ir „aizliegtas”. Acīmredzot tas ir viens no viņu uzdevumiem, kā minimums, daļai no tiem – jebkādiem mērķiem turēt cilvēci tālāk no šīs zināšanām, kas spētu „atmodināt” mūsu apziņas iespējas.

Tam, ka lielākā daļa no 7,5 miljardiem Zemes iedzīvotāju, īstenībā nemaz nav cilvēki tic arī fiziķis V. Rogožkins. Lūk, ko viņš saka šajā sakarā: „Zemes iedzīvotāji – 7,5 miljardi, no kurienes tie rodas? Ja dvēsele atdzimst nākošā iemiesojumā, tad pēc mūsu kosmistu, tādu kā Vernadskis un Čiževskis, aplēsēm tad, kā viņi uzskatīja, uz Zemes būtu maksimums 600 miljoni iedzīvotāju. No kurienes radās pārējie? Tās ir „matrices”, tukšas čaulas. Ja reāli „paskatītos”, to vispār nav.

Visa tā oficiālā statistika ir izdomāta cilvēkiem un cilvēki uzskata, ka mēs patiešām esam ļoti daudz. Ja rūpīgi apskatās, tad cilvēku uz Zemes ir ļoti maz. Lai šie atnācēji paņem savas „matrices”-dublikātus ņem atpakaļ. Lai uz Zemes paliek tikai reālā civilizācija”.

Tātad, uz Zemes mūsu pasaulē bez parastiem cilvēkiem dzīvo arī bioroboti-kloni, ko radījuši atnācēji. Visdrīzāk pie mums dzīvo arī tie atnācēji, kas ārēji no mums gandrīz neatšķiras. Ir arī reptiloīdi hibrīdi, kas ārēji izskatās kā parasti cilvēki, taču viņi no mums atšķiras tīri ģenētiski. Viņi sastāda valdošās „melnās aristokrātijas” klanu taču to nav tik daudz. Atklāti sakot, skaitļi, ko sniedz V. Rogožkins, pārsteidz. Taču no otras puses, viss šis „bars”, kas ieciklējies materiālo labumu krāšanā, plēsonīgā patērēšanā, vairāk atgādina biorobotus-klonus, nekā normālus cilvēkus.

Tomēr, es domāju, ka cilvēku uz mūsu planētas ir vairāk nekā 600 miljoni. Vienkārši daudzus ir nozombējusi parazītiskā sistēma, kas notur viņu apziņu pusdzīvnieciskā stāvoklī, tāpēc viņi pēc savas izturēšanās un dzīves veida ir kļuvuši gandrīz neatšķirami no atnācēju radītajiem kloniem. Var jau būt, ka tieši atnācēju kloni kopē galvenās cilvēces masas izturēšanos. Negribas ticēt, ka necilvēku uz mūsu planētas ir vairāk nekā cilvēku, kaut arī pilnīgi tādu varbūtību izslēgt nevar. Jo vairāk tāpēc, ka visi šie parazīti, kas raujas pēc varas, ļoti atgādina radījumus, kas piedzimuši kaut kādā inkubatorā.

http://psifactor.info/ed/na-zemle-zhivet-tolko-600-millionov-lyudej.htm