Ufologs Skots Jorings ir pārliecināts, ka ASV “Zonā S4” slēpj 30 metrus garu NLO

Noslēpumi un fakti, 2016., Nr.12

Ar programmas Google Maps palīdzību ufologs Skots Jorings Nevadas štata dienvidos atklājis noslēpumainu skrejceļu. Pēc tam viņš nolēma uzsākt privātizmeklēšanu.

2010.gadā uz fotogrāfijas Internetā, kas uzfotografēta “Zonā S4”, viņš ieraudzījis mīklainu celtni ar trīsstūra jumtu un vairākiem angāriem tai blakus. Objekts atradies pāris kilometru attālumā no ASV MGS bāzes “Edvards”, jeb “Zonas 51”.

“Esmu pārliecināts, ka šajā zonā atrodas 30 metrus garš NLO. Daži šos attēlus ieraudzījuši uz Google kartes un uzskata, ka tā ir “Zona S6”, tomēr tā tas vis nav. Es to zināju kopš 2010.gada”, - paziņoja Skots Jorings.

Ibformācijai šajā sakarā, kuru publicēt MIL, ir diezgan pretrunīgs raksturs. Daži pētnieki ir pārliecināti, ka “Zonas S4” bāzē funkcionē kāds zinātnisks objekts, kurš izstrādā lidaparātus un jaunatklāto citplanētu tehnoloģiju bāzes.

“Patiesībā es atklāju trīs NLO šajā rajonā, bet tas, kurš atradās šeit, ir satriecoši milzīgs. Tas ir 33 metrus garš disks, kas atrodas pašā lielākajā ēkā ar kontrolējamu klimatu. Šķiet, ka aparāts pagaidām lidot nevar, tādēļ tam apkārt uzbūvēts angārs, kuru var pagriezt par 180 grādiem, lai to vēlāk varētu atvērt lidaparāta palaišanas gadījumā”, - saka ufologs.

Skota Joringa vārdus var apstiprināt vēl viens šīs jomas speciālists – Stīvens Berons. Februāra beigās ar nakts redzamības kameras palīdzību viņam izdevās fiksēt vairāku spilgtu uguns bumbu lidojumu naksnīgajās debesīs virs zonām “51” un “S4”. Toreiz video izdevās ļoti efektīgs.