"Transformeru" franšīzes trešajā daļā aktieru sastāvu papildinās Džons Malkovičs

 

LETAMalkovics
2010. g. 28. martā

 

"Transformeru" franšīzes trešajā daļā aktieru sastāvu papildinās Džons Malkovičs (John Malkovich) un kino un teātra aktrise Frensisa Makdormanda (Frances McDormand), vēsta filmas režisora Maikla Beja (Michael Bay) oficiālās mājaslapas informācija.

 

"Viņi abi ir satriecoši aktieri, ar kuriem es vienmēr esmu gribējis strādāt," savā mājaslapā atklāj režisors. "Mēs esam dabūjuši arī Kenu Jonu (Ken Jeong), viņš ir supersmieklīgs aktieris, kas bija ieslēgts bagāžniekā filmā "Hangover" un spēlēja ārstu filmā "Knocked Up"."

 

 

Uz ekrāniem filma "Transformers 3" ("Transformeri 3") nonāks nākamā gada vasarā. Visticamāk, tā tiks uzņemta 3D formātā.

Franšīzes otrā daļa "Transformers: Revenge of the Fallen" ("Transformeri: Pieveikto atriebība"), neskatoties uz šogad iegūtajām "Zelta avenēm", ko piešķir par gada sliktākajiem veikumiem kino, visā pasaulē ieņēmusi vairāk nekā 830 miljonusASV dolāru (432 miljonus <st1:currency2 currency_id="48" currency_key="LVL" currency_value="1" currency_text="latu">latu</st1:currency2>).

Oriģinālu lasiet šeit