Tranaja

Komentārs par izrādi.

Ejot uz šo izrādi, noskaņojos labdabīgi neitrāli – biju dzirdējusi daudz labas atsauksmes, arī aktieriem patīkot padauzīties pa skatuvi. Vienīgais, kas mani darīja uzmanīgu, bija apzīmējums “muzikāla komēdija”. Līdzi nāca arī 18-gadīgā meita, kura uz to parakstījās, jo esot komēdija…

Pirmā cēliena 2/3 sākotnējās trešdaļas cītīgi klausījos, lai saprastu. ap ko lieta īsti grozās, un no pārpūles nedaudz uznāca miegainība. Bet viss beidzot “pielēca” tad, kad V. Elllers izlēca uz skatuves ar savu zaigojošo kostīmiņu un lieliski izpildīja savu muzikālo numuru. Otro cēlienu noskatījos vienā rāvienā un beigu dziesmiņa krievu valodā garastāvokli uzlaboja vēl vairāk.

Bija tiešām redzams, ka aktieri ar baudu spēlē š izrādi, dara to kvalitatīvi, publika ļoti daudz smējās, tātad apzīmējums “komēdija” sevi attaisnoja. Neteikšu, ka šī ir viena no labākajām mūsu teātra izrādēm, bet skatāma gan, ir par ko pasmaidīt un papriecāties, prieks par pašu aktieru prieku. Manai meitai izrāde patika un pat mistiskā kārtā noderēja aiznākošās dienas latviešu valodas esejā.

Nevienu aktieri īpaši neizcelšu, jo visi bija jauki.

SandraHydrangea:

2018. gada 25. martā.

https://liepajasteatris.lv/bilete-uz-tranaju/

P.S. Izlaboju tekstā drukas kļūdas. Tās, ko varēju. (I. Bite.)