Trakās ģimenītes dienasgrāmata. Kyouran Kazoku Nikki

2008. gada anime, režisors Jasuhiro Kuroda. Angliskais nosaukums - Frenzied Family Journal.

Sižets koncentrējas uz Oka Midarezaki. Galvenais varonis strādā par brigādes kapteini. Viņš ir Kontroles biroja pirmā departamenta pārstāvis, kurš nodarbojas ar paranormālo un dažādu pasaules noslēpumaino notikumu izpēti. Kopumā tas, kas notiek projektā, var pārsteigt ikvienu, jo maz cilvēkiem bija aizdomas, ka pārdabiski notikumi nav izdomājums, bet gan realitāte! Japānas impērija piedzīvo grūtus laikus, taču tā joprojām ir viena no nedaudzajām attīstītajām valstīm pasaulē. Tiesa, pat tik attīstītā valstī ir vieta cilvēkiem, kuri ir elles valstības piekritēji. Pārsteidzoši, ka šīs mistiskās vietas pārstāvji ir sastopami arī Japānā. Ne tik sen, galvenais varonis noķēra jauko Kyoko, meiteni, kura nodarbojas ar zādzībām, un kurai ir arī ļoti daudzpusīgs izskats, kura burtiski pasludina sevi par kādas pazemes valstības valdnieci. Paranormāls iebrucējs nonāk birojā, kur darbinieki pārņem kontroli pār viņu. Šeit viņi uzzina, ka Kyoko ir liela briesmona bērns, kura galvenais mērķis ir caur dinastijas laulību kļūt par spēcīgas ģimenes daļu. Tas, kā izrādījās, ir galvenais nosacījums Zemes un cilvēku rases pārstāvju glābšanai no nāves, kas tuvojas. Pārsteidzoši, ka Oka kļūs par galveno sāncensi nākamo bērnu-glābēju tēva lomai. Galvenais varonis ir satriekts. Viņš nebija gaidījis šādu notikumu pavērsienu. Tāpēc viņam ir jāvienojas ar dēmonisko ģimeni. Tagad vīrietim būs jāaudzina bērni kopā ar galveno varoni, starp kuriem var būt neparedzamākie organismi! Turklāt viņi būs jāaudzina mīlestībā un harmonijā. Kas notiks tālāk šajā neparastajā un smieklīgajā stāstā?

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/3577/Kyouran_Kazoku_Nikki

Vikipēdijas lapa.

Pirms tūkstoš gadiem iznīcības dievs Enka (閻 禍) nomira, sakot, ka tā "bērns" iznīcinās pasauli. Lai to novērstu, Japānas Lielās impērijas paranormālo fenomenu mēra birojs sāk "Operāciju mājīgā ģimene"

(な ご や か 家族 作, Nagoyaka Kazoku Sakusen) (koda nosaukums: "code-Olympus"). Ģimenes sastāvā ir biroja amatpersona Midaka Midarezaki un vecāki - pašpasludinātā dieviete Kyōka Midarezaki; kandidāti ir cilvēki - gan cilvēki, gan citādie - visi, iespējams, arī pareģotais "Enkas bērns". Operācijas mērķis ir noskaidrot, uz kuru bērnu attiecas pareģojumi, kā arī mācīt viņam par ģimenes mīlestību, cerot pārliecināt viņu neiznīcināt pasauli. Stāsts koncentrējas uz neveiksmēm un piedzīvojumiem, ko ad hoc ģimene piedzīvo kopā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ky%C5%8Dran_Kazoku_Nikki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=9236

Mangas lapa.

https://www.mangaupdates.com/series.html?id=35945