Toms Flečers. Ziemsvētkuzaurs un Ziemas ragana

The Christmasaurus and the Winter Witch

VILJAMA TUNTUĻA dzīvē tūlīt atkal iesprauksies MAĢIJA.

Ieliec tosterī apaļmaizīti, un atgriezīsimies Ziemeļpolā, kur sastapsim

ZIEMSVĒTKUZAURU – visneparastāko dinozauru, kurš velk kamanas, kas pieder…

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIM – īstajam un vienīgajam, pašam galvenajam, kurš Ziemassvētku vakarā apceļo pasauli un izvadā dāvanas, pateicoties…

ZIEMAS RAGANAI – noslēpumainai un maģiskai ledus būtnei, kurai piemīt apbrīnojamas spējas apturēt laiku…

Un, kad Viljams uzzina, ka uz spēles ir Ziemassvētku liktenis, viņam un Ziemsvētkuzauram ir jāriskē ar visu, lai tos izglābtu…

Šis maģijas un draudzības pārpilnais britu mūziķa, komponista un bērnu grāmatu autora Toma Flečera (1985) Ziemassvētku stāsts apburs visu ģimeni!

No angļu valodas tulkojusi Laura Dreiže.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/202287-ziemsvetkuzaurs_un_ziemas_ragana.html

Raksts par 1. grāmatu jau ir bijis.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/ziemsvetkuzaurs

Par autoru.

Toms Flečers ir viens no populārākajiem bestselleriem un viens no Apvienotās Karalistes populārākajiem bērnu autoriem. "The Christmasaurus" bija 2016. gada lielākais debijas romāns vidējās klases romānā, un tas tika iekļauts Lielbritānijas grāmatu balvas kandidātu sarakstā. Kopš tā laika Toms ir publicējis vēl vairākus bērnu romānus, kas ir populārākie bērnu romāni, tostarp "The Creakers", "The Christmasaurus and the Winter Witch", kā arī ar tūlītēju bestselleru "Briesmu banda". Toms arī raksta neticami veiksmīgo grāmatu "Who’s in Your Book?" bilžu grāmatu sērija, un tā ir viena puse no autoru dueta aiz bilžu grāmatu sērijas "Dinosaur that Pooped", kas pārdota vairāk nekā 1,5 miljonos eksemplāru. Vecākiem lasītājiem Toms kopā ar sievu Džovannu Flečeri veido seriāla "Eve of Man" līdzautorus. Toma grāmatas ir tulkotas trīsdesmit trīs valodās, un līdz šim viņš Lielbritānijā vien ir pārdevis vairāk nekā 2,5 miljonus savu grāmatu eksemplāru. Viņš arī muzicē, raksta dziesmas, spēlē ģitāru, ir Ginesa rekorda īpašnieks, autiņbiksīšu maiņas tētis, kurš aizstāv galaktiku!

https://www.amazon.co.uk/Tom-Fletcher/e/B00C7AI3MS/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Mākslinieka lapa.

Te ir tikai viņa blogs kā bio.

https://www.shanedevries.net/

Par mākslinieku vairāk.

Šeins Devrijs ir ilustrators no Adelaidas, Austrālijas. Viņš sāka strādāt par arhitektūras ilustratoru un ir strādājis par grafisko dizaineri un tagad veido vizuālās attīstības mākslu animācijas iestudējumiem un ilustrē grāmatas. Šeinam patīk apmeklēt mākslas galerijas, skriet un ceļot, un, ja iespējams, viņš neskaitāmas stundas pavadītu dārzkopībā savā dārzeņu dārzā.

Šeins ir sadarbojies ar bestselleru autoru Tomu Flečeru, lai ilustrētu “The Christmasaurus”, kas kļuva par 2016. gada lielāko debijas romānu vidējās klases romānā, un “The Creakers”.

https://www.curtisbrown.co.uk/client/shane-devries