Tīmekļa kameras Logitech BRIO 300 apskats

2 jūnijs, 2024

Logitech Brio 300 – tīmekļa kamera ar 1080p Full HD izšķirtspēju, iebūvētu mikrofonu un racionalizētu funkciju kopumu, kas nodrošina, ka videozvani darbojas bez sarežģījumiem. Brio 300 ir saderīga ar ChromeOS, macOS un Windows, kā arī ir sertificēta darbam ar lietojumprogrammām Google Meet, Microsoft Teams un Zoom.

Atšķirībā no dārgākām Logitech tīmekļa kamerām, kas paredzētas satura veidotājiem un sociālo mediju straumētājiem, Brio 300 ir paredzēta galvenokārt videokonferenču vajadzībām. Tās iespējas tomēr ir ierobežotas. Brio 300 uzņem 1080p video ar fiksētu fokusu, 30 kadriem sekundē, bet noteikti pietiekami, lai attālināti darba zvani darbotos bez problēmām. Ātras kustības var kļūt mazliet izplūdušas, lai gan tas nebūs pārāk aktuāli darba tīmekļa kamerai.

Brio 300 iztiek ar vienu mikrofonu, kas video zvanu laikā mani tomēr neapmierināja. Bija brīži, kad man nācās pieliekties tuvāk ekrānam, kad biju ērti atlaidies savā krēslā, lai nodrošinātu, ka mana balss būtu dzirdama pietiekoši skaļi, taču tas bija pieņemami, ņemot vērā kameras cenu. Tā nedaudz slāpēja arī fona troksni. Es ieteiktu tomēr izmantot USB mikrofonu vai labas austiņas, lai iegūtu labāku skaņas kvalitāti.

Logitech Brio 300 ir salīdzinoši neliela ierīce, tāpēc tā ir diskrētāka nekā lielākas un augstākas klases ierīces, kurās nepieciešams ievietot vairāk mikrofonu vai tehnoloģiju. Tā ir gan priekšrocība, gan trūkums, jo tas padara visu vienkāršu un racionālu, vienlaikus ierobežojot Brio 300 ierobežotā izmēra iespējas.

Brio 300 ir konusveidīga forma ar USB-C kabeli. Priekšpusē atrodas kamera, kā arī apaļš privātuma pārsegs.

Lejasdaļā atrodas monitora stiprinājums ar nelielu kājiņu, lai nostiprinātu kameru uz monitora vai klēpjdatora ekrāna. Stiprinājuma virsma ir pārklāta ar gumiju, lai aizsargātu jūsu aprīkojumu. Skavai nav skrūvju stiprinājuma, un to nevar noņemt no kameras. Kameru var noliekt uz augšu un uz leju, taču to nevar pagriezt horizontāli, tāpēc to var novietot tikai perpendikulāri ekrānam.

VEIKTSPĒJA

Logi Tune pavadošā lietotne Windows un Mac datoros pēc lejupielādes ir konfigurācijas logs un piedāvā nelielus attēla iestatījumus, dažus filtrus. Tajā ir arī cilne, kas ļauj pieslēgt Google Calendar vai Outlook lietojumprogrammas, lai jūsu grafikā parādītu ieplānotos videozvanus.

Praksē Logitech Brio 300 ir ļoti vienkārši lietojama. Nav daudz video opciju vai pielāgojumu, kas būtu jāveic. Varat pārslēgties starp 1080p/Full HD un 720p/HD, kā arī mainīt spilgtuma, kontrasta, piesātinājuma vai asuma līmeņus, taču parasti pietiek ar noklusējuma līmeņiem.

Brio 300 ir aprīkota ar anti-flicker tehnoloģiju 50 Hz vai 60 Hz ekrāniem, un testēšanas laikā man ne reizi nebija problēmu ar mirgošanu. Arī automātiskās ekspozīcijas un baltā balansa iestatījumi nodrošina vienmērīgu apgaismojuma līmeni, krāsu korekciju un tie lielākoties ir efektīvi.

Video ierakstīšanas laikā ir vērojama vāja balta kontūra ap lietotāju, jo Brio 300 mēģina izcelt svarīgus kadrā esošos objektus vai cilvēkus. Ieraksti tumšā telpā ar minimālu apkārtējo apgaismojumu, kas sajaukts ar monitora gaismu, ir nedaudz trokšņaināki. Brio 300 noteikti nav premium klases ierīce, taču tā savu darbu paveic godam.

DROŠĪBA

BRIO 300 esot uzlabotas drošības funkcijas. Kamerai ir privātuma pārsegs, kas pagriežams uz leju, lai nosegtu kameru, ja nevēlos, lai dotajā brīdī būtu redzams, kas notiek ekrāna manā pusē, vai arī, kad tā netiek lietota. Ierīcē izmantota arī jaunākā šifrēšanas tehnoloģija un drošības ugunsmūris, lai nepieļautu nesankcionētu pievienošanos kamerai un zvanam.

VIDEI DRAUDZĪGA

Brio 300 korpuss ir izgatavots izmantojot vismaz 48% pārstrādātas plastmasas, tāpēc tas ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas samazināt ierīču ietekmi uz vidi. PCR plastmasas izmantošana ne tikai piešķir kamerai orģinālu izskatu, bet arī palīdz pārstrādāt materiālus, kas citādi nonāktu izgāztuvēs vai okeānos. Pircējs būs apmierināts ar pirkumu un tajā pašā laikā viņu nepametīs labi padarīta darba sajūta, jo mazāk atkritumu būs vidē.

SPECIFIKĀCIJA

Izšķirtspēja FPS

1080p / 30fps, 720p / 30fps

Diagonal Field of View

70

Zoom

1x

Autofokuss

Nav

HDR

Nav

Mikrofons

Ir, mono

Kameras MP

2MP

Cena

No 57 eiro līdz 90 eiro (Atkarībā no tirdzniecības vietas)

Krāsa

Balta, rozā, melna

Izlaišanas gads un mēnesis

2023. gada janvāris

SECINĀJUMI

Logitech Brio 300 ir kompakta, vienkārša, “pieslēdz un strādā” (plug and play) tīmekļa kamera jūsu darba galdam. Ar pietiekami precīzām krāsām, 30 kadru/s kadru nomaiņas ātrumu un maksimālo 1080p izšķirtspēju.

Lai gan Brio 300 nav pieejams daudz papildus funkcijas, piemēram, sejas izsekošana vai automātiskam fokusēšanai, tās salīdzinošā vienkāršība ir sava veida plus. Ir maz iestatījumu, par kuriem jāuztraucas.

Lai iegādātos vienkāršu tīmekļa kameru, kas nodrošina pamatprasības, Logitech Brio 300 ir piemērota izvēle, kas neskādēs maciņam. Galu galā, ja jūsu budžets ir lielāks, tad izvēlieties zeltu, bet, ja paliekat pie Logitech Brio 300, tad visas tīmekļa kameru pamatfunkcijas ir nodrošinātas, un tas patiešām arī ir viss, kas vajadzīgs. Pateicoties regulējamiem iestatījumiem, izmantojot LogiTune, un automātiskiem programmaparatūras atjauninājumiem, jūs vienmēr varēsiet straumēt labas kvalitātes video.

https://kripto.media/timekla-kameras-logitech-brio-300-apskats/