Timčuks: Pa dienu Sņežnoje rajonā tika fiksēta teroristu kolonna ar ZRK «Buk».

Putins un viņa kliķe ir sapratuši, ka veikuši starptautiska terorisma aktu, attapušies un sākuši palaist dezinformāciju, ka civīlo lidmašīnu it kā ir notriekusi Ukrainas armija, kas nesen esot atvedusi «Buku» divīziju Doņeckas tuvumā.
Taču te samelot un apmānīt visu pasauli vairs neizdosies!
Kā ziņo UNIAN, Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko ir pavēstījis, ka Doņeckas teroristi virs Torezas šodien ir notriekuši Malaizijas laineri, izmantojot zenītraķešu kompleksu «Buk» (tulkojumā - «Dižskābardis»). Gājuši bojā 280 pasažieri un 15 apkalpes locekļi [tajā brīdī precīzs skaits vēl nebija zināms — t.p.]

 

 

Mēs fiksējām faktu, ka teroristu rīcībā ir iekārta «Buk», kas šodien tika novērota pilsētu Torezas un Sņežnoje rajonā.
Starptautiskā terorisma atbalstītāji pieķērti melos!
ZRK «Buk» var trāpīt mērķī maksimāli — 25-30 km attālumā.
No Doņeckas līdz Torezai ir 70 km, bet līdz Sņežnoje — 80 km.
Tāpēc nekādā veidā mūsu armijnieki nebūtu varējuši notriekt pasažieru lidmašīnu. To paveica teroristi, kuriem Putins laipni ir iedevis tādu varenu ieroci kā ZRK «Buk», lai aizstāvētos no Ukrainas GKS.
Viņi domāja, ka šauj pa Ukrainas kara lidmašīnu, taču rezultātā nogalināja gandrīz 300 nevainīgu cilvēku no Eiropas un Āzijas!
Putins ir iedevis mērkaķiem granātu un viņam par to būs jāatbild starptautiskā tribunāla priekšā!

Tālāk būs šodienas notikumu hronoloģija Torezā un Sņežnojē pirms traģiskajiem notikumiem.
10:00: Sņežnoje parādījās 5 tanki ar baltiem karogiem un uzrakstu «Oplot». Kaujinieki, kas brauca uz tehnikas bija aptinuši galvas ar baltām saitēm.
12:00: No Šahtjorskas virziena pa Torezu izbrauca pretgaisa aizsardzības iekārta. Vietējie pazina, ka «Buk».
13:00: Trīs tanki ar uzrakstu «Vostok» un bruņots KamAZ ar cilvēkiem un zenīteni uz borta izbrauca caur Torezas centru uz Šņežnoje pusi.
15:00: Tanki ar baltajiem karogiem izbrauca no Šņežnoje centra uz apvedceļa rajonu. Arī pa Torezu braucošie tanki pazīmējās pilsētas centrā.
15:20: četri tanki «Vostok», Ural un KamAZ ar zenītartilēriju un dzeltens autobuss ar kaujiniekiem, melns džips ar sarkanu numuru izbrauca no Sņežnijas un caur Torezu aizbrauca Šahtjorskas virzienā.
16:20: Torezā, Grabovo ciema rajonā ar raķeti no ZRK «Buk» notriec kompānijas «Malaysia Airlines» pasažieru lidmašīnu, kas lidoja no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Laineris lidoja apmēram 10 km augstumā, kas «Buk» ir pilnībā sasniedzams.
Teroristi sākumā apstiprina faktu, ka raķete trāpījusi lidmašīnā, nosaucot to par AN, nevis par Boing.

Sīkāk lasiet te: www.unian.net/politics/9409...
un skatiet informāciju Facebook.