Tikšanās sniegotā vasarā. Natsuyuki Rendezvous

2012. gada anime, režisors Ko Macuo.

Riosuke Hazuki, japāņu puisis-bezdarbnieks, sācis strādāt, iemīlas puķu veikala īpašniecē Roku Simao. Viņam ir tikai 22 gadi, un viņai jau ir 30, bet vecuma starpība nav šķērslis diviem mīļotājiem.

Hazuki ir vizuāli vājš, bet viņš ir slaids un izskatīgs puisis, un Roku izskatās ļoti jauna, kas, šķiet, pat ir tāda paša vecuma kā Hazuki. Rokai ir grūti pašai tikt galā ar lietām, un mūsu varonis sāk viņai palīdzēt, apgūstot sarežģīto florista profesiju.

Kādā jaukā dienā Roku palīdze aiziet, un Riosuke saprot, ka beidzot paliks kopā ar savu mīļoto. Bet tā tur nebija! Sākas īsta mistika! Noteikts gaišmatis Atsuši burtiski sāk lidot galvenā varoņa priekšā!

Atsuši pierāda, ka viņš ir Roku mirušais vīrs. Viņa gars palika mūsu pasaulē, jo viņš nomira jaunībā no neārstējamas slimības un nedzīvoja ilgu, līdz galam neizmīlējis sievu. Bet mīļotajai Roku spoks vēlas laimi, bet ne Hazuki, kurš, viņaprāt, ir vājš puisis un slaists!

Vai Rjosuke Hazuki spēs kaitinošo garu pārliecināt par pretējo? Vai starp viņiem ir iespējama savstarpēja sapratne, vai Atsuši dvēsele atpūtīsies, vai mīlestība uzvarēs? Skaties sēriju "Satikšanās ar sniegotu vasaru"!

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Natsuyuki_Rendezvous

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/13585/Natsuyuki_Rendezvous

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2266678/

Anime lapa.

https://www.anime-planet.com/anime/natsuyuki-rendezvous

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=14198v