Tatjana Rusakova. Pilsēta, kuras nav

Nedaudz par autores divām grāmatām un viņas biogrāfija dažos teikumos.

Pie visa vainīgs pirmais lietus! Un arī peļķe, kurā Liza nejauši iekāpa. Kurš zināja, ka tas pārvērtīsies neparedzamās sekās. Pēc ļauna likteņa gribas, meitene atradīsies pilsētā, kuras nav kartēs, un pirms atgriešanās mājās viņai būs daudz jākustas apkārt. Viss būtu kārtībā, bet izrādās, ka viņu medī. Liza nezina, ka viņa ir sava veida universāla atslēga, kas paver durvis uz citām pasaulēm ... Par stāstu "Pilsēta, kas neeksistē" Tatjana Rusakova kļuva par starptautiskā literārā konkursa "Jaunā pasaka-2015" laureātu.

https://www.livelib.ru/book/1002218713-gorod-kotorogo-net-tatyana-rusakova

Neredzamo valsts kronis

Klasē, kurā Seņka mācās, parādās jaunpienācējs vārdā Luka. Viņš no klasesbiedriem skaidri izceļas ar zināšanām un pārliecību. Seņka nolemj atradināt šo augsti stāvošo, lai neceļ degunu gaisā. Kas zināja, ka Luka var ceļot pa pasaulēm, un, sekojot viņam, Seņka atradīsies valstī ar noslēpumaino vārdu Ligenosa? Šeit puišiem būs jāatrisina seno burvju akmeņu noslēpums, jāizkļūst no nodevīgā kalna gūsta un jācīnās ar neredzamo armiju. Bet, lai paliktu dzīvs, jums jāiziet vissvarīgākais pārbaudījums ...

https://www.livelib.ru/book/1002371164-korona-strany-nevidimok-tatyana-rusakova

Brīnumu ieleja. Starpautoru cikls.

https://akvil.net/book-category/dolina-chudes/

Par autori.

Bērnu rakstniece. Romānu un stāstu autore bērniem un pusaudžiem. Izdevniecības ROSMEN 7. sezonas (2015-2016) literārā konkursa "Jaunā bērnu grāmata" (stāsts "Feja Borisa Larisovna") uzvarētāja, III Starptautiskā konkursa par labāko darbu bērniem "Kornejčuka balva" (2015) fināliste (stāsts "Vecmāmiņa-cālis"), Starptautiskās bērnu autoru apvienības un izdevniecības" Akvilegija-M" konkursa "Jaunā pasaka "(2015) uzvarētāja (stāsts "Sēklu veikals", publicēts ar nosaukumu "Pilsēta, kura neeksistē "). Dzīvo Novosibirskā.

Te arī intervija ar autori.

http://www.maxlib.ru/lib.php?item=361