Tatjana Korsakova. Devītais eņģelis

Ieskats autores biogrāfijā un neliels viņas daiļrades apskats.

Viņš pēkšņi parādījās un nosauca sevi par viņas tēvoci, lai gan līdz šai dienai Jūlija pat nenojauta par viņa eksistenci. Viņš viņu aizveda uz dīvainu vientuļu māju, kur veci grīdas dēļi dvesa ilgu čīkstoņu, un no netālu esošās gravas nāk saldi satraucoša puvušu lapu smarža un skanēja kāds gandrīz neatšķirams čuksts. Kas zināja, ka tieši viņai tika piešķirta pēdējā eņģeļa loma baisajā maniaka kolekcijā, kurš nogalina meitenes? ..
Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/722720/

Dārdošais strauts.

Par Dārdošā strauta muižu ilgi klīst drūmas leģendas. Šeit viss notiek savādāk nekā parastajā pasaulē - pēkšņi iezogas savāda migla, drausmīgas balsis biedē un tracina ... Daudzus gadus šeit neviens nedzīvoja. Bet tad SS karavīri ieņēma īpašumu - un leģendu murgi kļuva par realitāti. Cilvēki, kurus saplosījis nezināms zvērs, nedzīvie rāpo ārā no kapa ... Tomēr Olgai jāiekļūst Dārdošajā strautā - lai piepildītu likteni, kam vecmāmiņa Garpina gatavoja viņu kopš bērnības.

https://oz.by/books/more10968611.html

Vārnu vajāšana.

Daudzus gadus Elza dzīvo pastāvīgās bailēs no putniem, kas viņu vajā, jo tos kontrolē melnais vīrietis mēra daktera veidolā. Viņi saka, ka tā ir Vārnu vajāšana, nežēlīga pret saviem upuriem. Kāpēc tas notiek un vai to var apturēt? Lai atrisinātu mīklu, pēc nezināma labdara lūguma uz taigu tiek nosūtīta vairāku cilvēku ekspedīcija kopā ar pašu Elzu. Ir pienācis laiks ieskatīties savu baiļu acīs.

https://oz.by/books/more10748302.html

Nakts sirds.

It kā pats tumsas centrs stāv taigas biezokņa vidū, drūmajā Vārnu tornī. Neviens no tiem, kas mēģināja viņu atrast, neatgriezās. Tikai ceļvedis ar atslēgu ir spējīgs šķērsot robežu un vadīt savus pavadoņus mērķa virzienā, bet vai viņi visi nedodas uz nenovēršamu nāvi? Trīs meitenes - nekaunīgā Elza, kaprīzā Lika un bailīgā Marta - nemaz nav līdzīgas. Bet liktenis viņas nevilināja velti, jo katrami no viņām ir īpašas spējas, un katrai ir jāiziet savs pārbaudījums un jāatrod ceļš pa tumsu.

https://oz.by/books/more10757653.html

Medūzas labirints.

Nika tik tikko pārdzīvoja uzbrukumu un tika atstāta piķa tumsā, zaudējot redzi. Bet liktenis ir sagatavojis vēl vienu pārsteigumu - vecmāmiņu, kura pēkšņi parādījās, dzīvojot pie jūras, Medūzas villā. Tagad Nikai būs jāpārdzīvo intrigu un skaudības pilns labirints. Vai viņa atradīs savu vadošo pavedienu?

https://oz.by/books/more10826021.html

Par autori.

Tatjana Korsakova (Tatjanas Rimskas-Korsakovas pseidonīms) (dzimusi 1975. gadā) ir baltkrievu rakstniece, kura strādā mistiska mīlas romāna žanrā. Autori iedvesmo pilsētas leģendas un tautas pasakas, Austrumu filozofija un mācība. Viņas romāni atšķiras ar to, ka tie atrodas detektīvstāsta krustojumā ar trillera elementiem un mistiskiem mīlestības romāniem. Viņas lasītāju un cienītāju vidū ir gan mīklu cienītāji, gan nelabojami romantiķi.

https://oz.by/people/more9027976.html

https://www.labirint.ru/authors/61461/