Tani nav vienīgais.

POPULAR “COSPLAY QUEEN” TURNS OUT TO BE A MAN

POPULĀRĀ “COSPLAY QUEEN” IZRĀDĀS VĪRIETIS

Ar vairāk nekā 65 000 sekotāju tviterī un vairākiem tūkstošiem Instagram, Rei Dunois droši var raksturot kā diezgan populāru sieviešu cosplayeri.

Populārs japāņu kosplayers ar nosaukumu “Cosplay Queen”, kurš ir pazīstams ar to, ka tēlo dažādas anime sievietes, nesen atzina, ka ir vīrietis, kurš mērķtiecīgi izmantoja kosmētiku, parūkas un dažādus aksesuārus, lai panāktu sievišķīgu izskatu.

Rei Dunois, pazīstams arī kā The Cosplay Queen, tviterī ir vairāk nekā 65000 sekotāju un Instagram vairāk nekā 5400 sekotāju. Pēc tam, kad vairākus gadus bija saglabājis sievietes cosplayeres tēlu, Rei beidzot bija atzinies kā vīrietis, tas šokēja savus sekotājus. Talantīgais cosplayers nolēma atklāt patiesību un pārliecināt cilvēkus, ka šķietamība var maldināt, un viņiem nevajadzētu ticēt visam, ko viņi redz internetā.

Eņģeļa seja, grims un sapņiem līdzīgs ķermenis palīdzēja viņam slēpt savu īsto sevi un gadiem ilgi palikt fanu nepamanītam. Lielākā daļa Rei sekotāju bija cilvēki, un pēkšņā atklāsme, ka Rei ir jauns vīrietis ar ūsām, daudzus līdzjutējus atstāja neticībā un lika apšaubīt sevi. Ar atklāsmi Rei arī sīki aprakstīja trikus, kurus viņš izmantoja, lai veiksmīgi izliktos par sievieti. Daži piemēri ir kameras leņķi, fotoattēlu rediģēšanas programmas un īpašu tērpu nēsāšana, kas aprīkoti ar silīcija spilventiņiem, lai iegūtu šo eņģeļu izskatu.

Atklāšana sekotāju vidū izraisīja lielu šoku, taču kopējās reakcijas bija pārsteidzoši pozitīvas, sākot no neticības līdz apbrīnošanai, un vairums komentētāju uzslavēja Rei par viņa grimu un digitālās rediģēšanas prasmēm.

"Internetā nekam nevar ticēt", "Karstā meitene, kurai es kādu laiku sekoju, ir zēns? Neticami! ” , “NOLĀDĒTS !!!” , “NOOOOOO!” Utt., Bija dažas no ierastajām fanu reakcijām.

Šī nav pirmā reize, kad kosplayers, kas uzdodas par meiteni, iznāca kā vīrietis. Takuma Tani, 42 gadus vecs japānis [ziņa ir divus gadus veca – t.p.], kurš gandrīz desmit gadus ir bijis cosplay spēlētājs kā jauna skolniece, arī šokēja fanus, kad viņš atklāja patiesībā viņš ir vīrietis būt.

https://www.talkesport.com/news/popular-cosplayer-queen-turns-out-to-be-a-man/

YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=-aZB0ciVU7E&