Takuma Tani. Vīrietis un - meitene

Viens dīvains japānis. No skata pavisam normāls, precējies, ir bērni, 41. gads, taču... viņam patīk pārģērbties un izkrāsoties par skaistu japāņu meiteni - tā ap gadiem 20 vai pat mazāk. Un jāsaka, ka viņam tas ļoti labi izdodas. Vispār jau tās rases pārstāvjiem, sieviešu un vīriešu dabiskās formas ir stipri tuvākas, kā mums - eiropiešiem. Tāpēc vīrieši, kas tēlo sievietes, ir stipri... neizteikšos, citādi būšu politnekorekts.

Par japāni gan grūti ko piebilst. Īsta japāņu skaistule.

* Šis ir stāsts par vīriešu-crossdresser-u modes zīmolu, ko es uzsāku pirms 3 gadiem.

Es patiešām novērtēju visus, kas man tajā laikā palīdzēja. Pašlaik nesenās korona vīrusa situācijas dēļ es nevaru turpināt mūsu biznesu, kā es vēlos, bet, tiklīdz būs izlemti labāki procesi, es priecāšos, ja es varu rīkoties vislabākajā veidā!

Es nepublicēju šo rakstu vietnē Forbes, lai gan to izveidoju kā melnrakstu, bet es domāju, ka būtu jauki, ja es varētu dalīties savās domās toreiz.

Pirms trim gadiem Japānā palaida jaunu zīmolu vīriešu-krosdresseriem.

Šis tēls ir modelis, Tani Takuma kungs. Viņš ir ļoti skaists cilvēks.

Viņš ir vīrietis un viņam ir 40 gadi, ar 2 meitām (Viņam netika veiktas nekādas operācijas, lai mainītu dzimumu, tākā viņš ir tīri vīrietis).

Pēc koledžas beigšanas man bija 10 gadu karjera kā fondu pārvaldniekam, bet pēc tam, kad es 17 gadus kļuvu populārs cosplay pasaulē, es domāju: “Es vēlos baudīt dzīvi kopā ar to, ko es patiešām vēlos darīt.”.

Es gribēju radīt jaunas lietas, kas vēl nekad nav bijušas pasaulē, tāpēc mēs nolēmām izveidot “zīmolu, ar kuru visi var būt Kavaji, neņemot vērā vecumu un dzimumu”, ar dārgo modeli Takumu Tani, 40 gadus vecu vīrieti, kura modele ir meitenes tēls.

Es domāju: "Žēl, ka, ja vērtību dēļ nevarat darīt to, ko patiešām vēlaties darīt, tad mainīsim pasaules vērtības, lai būtu iespējams darīt to, ko patiešām vēlaties darīt!" tāpēc es izgatavoju šo zīmolu.

Kad es mēģināju izveidot jaunu tirgu apgabalā, kur sākotnēji nebija sabiedrības pieprasījuma, daudzi cilvēki šī zīmola izplatīšanas procesā nedeva tik labu atbildi.

Bet tad es saņēmu lielu izpratni.

Tas nozīmē “Pasaulē ir daudz un daudzas lietas, kas nav tikai veselais saprāts.”.

https://hikarigreen.com/what-is-common-sense-launching-a-male-crossdresser-brand-modeled-40-year-old-man/

Tagad jau viņam būs 44.

https://www.orissapost.com/this-cute-japanese-girl-is-actually-a-42-year-old-man-truth-will-leave-you-shocked/

Te arī ...

https://jauns.lv/foto/izklaide/37964-parsteidzosa-japanu-skolniece-takuma-tani-soke-daudzus-cilvekus