T. L. Huču. Mirušo bibliotēka (Edinburgas naktis, 1)

Mūsdienu fantāzija, kas seko urdīgai un ciniskai tīnei, kura pēta mūsdienu Edinburgas ēnaino maģisko pusi.

Kad Edinburgas tumšākajās ielās pazūd bērns, jaunā Ropa veic izmeklēšanu. Viņai būs jāizmanto Zimbabves maģija, kā arī viņas skotu pragmatisms, lai meklētu pavedienus. Bet vai, ēnām pagarinoties, mednieks nekļūs par medīto?

Kad spoki runās, viņa klausīsies...

Ropa pameta skolu, lai kļūtu par spoku stalkeri. Tagad viņa runā ar Edinburgas mirušajiem, nesot ziņas dzīvajiem. Meitenei ir jāpelna iztika, un tas šķiet pietiekami nekaitīgi. Līdz mirušie čukst, ka kāds apbur bērnus, atstājot tos kā sēnalas, tukšus bez prieka un dzīvības. Tas ir uz Ropas daļas, tāpēc viņa jūtas pienākumu izmeklēt. Bet tas, ko viņa uzzinās, mainīs viņas pasauli.

Viņa metīsies nāvē (nav daļa no viņas dzīves plāna...), atklājot okultu bibliotēku un slēptās maģijas garšu. Viņa piedzīvos arī tumšos laikus. Jo Edinburga slēpj daudz noslēpumu, un Ropa tos visus nomedīs.

https://www.goodreads.com/book/show/53205876-the-library-of-the-dead

Dzimis Bindura, Zimbabve 1982. gada 28. septembrī.

Twitter TendaiHuchu https://twitter.com/TendaiHuchu

T. L. Huchu (viņš/viņu) jau iepriekš publicēja (kā Tendai Huchu ) pieaugušo tirgū, bet seriāls "Edinburgas naktis" ir viņa žanra fantastikas debija. Viņa iepriekšējās grāmatas (The Hairdresser of Harare un The Maestro, The Magistrate and the Mathematician) ir tulkotas vairākās valodās, un viņa īsā daiļliteratūra ir ieguvusi balvas. Tendai uzauga Zimbabvē, bet lielāko pieaugušo dzīves daļu ir dzīvojis Edinburgā.

https://www.goodreads.com/author/show/14588329.T_L_Huchu

Noslēpumaino slimību Dievmāte (Edinburgas naktis, 2)

"Absolūta sajūsma... mani pilnībā aizrāva." – Ženevjēva Kogmena, grāmatas "The Invisible Library" bestselleru autore.

Sestā sajūta satiekas ar svešajām lietām T. L. Huču grāmatā The Library of the Dead — asā mūsdienu fantāzijā, kas seko urdīgai un ciniskai tīnei, kas pēta mūsdienu Edinburgas ēnaino maģisko pusi.

KAD RUNĀ GARI, VIŅA KLAUSĪS

Ropa metīsies nāves ķetnās, aicinot Zimbabves maģiju un skotu pragmatismu, lai meklētu pavedienus. Un, lai gan pazemes Edinburga slēpj daudz tumšu noslēpumu, viņa atklāj arī okultu bibliotēku, maģisku mentoru un dažus negaidītus sabiedrotos.

Tomēr, ēnām pagarinoties, vai mednieks kļūs par medīto?

https://www.amazon.com/Lady-Mysterious-Ailments-Edinburgh-Nights/dp/1250767792/