T. Kingfisher. The Hollow Places

Ieskats autores daiļradē un biogrāfijā.

Jauna sieviete sava tēvoča mājā atklāj dīvainu portālu, kas šajā saistošajā jaunajā romānā noved pie trakām lietām un terora.

Lūdzieties, jo viņi ir izsalkuši.

Kara atrod šos vārdus noslēpumainajā bunkurā, ko viņa ir atklājusi aiz cauruma tēvoča mājas sienā. Tikko šķīrusies un atkal dzīvojot mājās, Kara tagad kļūst apsēsta ar šiem noslēpumainajiem vārdiem un sāk izpētīt savdabīgo bunkuru - tikai lai atklātu, ka tas ir portals, kas ved neskaitāmās alternatīvās realitātēs. Bet šīs vietas vajā radības, kuras, šķiet, dzird domas ... un jo vairāk jūs no tām baidāties, jo stiprākas tās kļūst.

https://www.goodreads.com/book/show/50892288-the-hollow-places

Par autori.

T. Kingfisher ir diezgan absurds Ursulas Vernonas pseidonīms (Tulkojumā – Zivju dzenītis). Citā dzīvē viņa raksta bērnu grāmatas un dīvainus komiksus, kā arī ir ieguvusi Hugo, Sequoyah un Ursa Major balvas, kā arī pusduci Junioru bibliotēkas ģildes izlases.

Šo vārdu viņa lieto, rakstot lietas pieaugušajiem.

Kad viņa neraksta, viņa, iespējams, ir dārzā, cenšoties panākt acu kontaktu ar tauriņiem.

https://www.goodreads.com/author/show/7367300.T_Kingfisher

Ursula Vernona ir ārštata rakstniece, māksliniece un ilustratore. Viņa ir vislabāk pazīstama ar tīmekļa komiksu Digger un grāmatām bērniem Dragonbreath un Nurk: (mazliet) drosmīgu cirslīšu dīvainie, pārsteidzošie piedzīvojumi. Ursula ir arī ražīga gleznotāja un Salamankas kodošā bumbiera, darba, kas kļuva par interneta mēmu, veidojot bumbieri "LOL WUT", radītāja.

Ursulas vāks par labāko izrādi ieguva 2003. gada Ursa Major balvu par labāko antropomorfo publicēto ilustrāciju. Viņa tika nominēta 2006. gada Eisnera balvai kategorijā Talants, kas pelnījis plašāku atzinību par darbu pie Digger. Viņa bija arī goda viesis Midwest FurFest 2004. un 2009. gadā, kā arī mākslinieka goda viesis izstādē “Next Confusion 2010”.

Mākslinieka meita viņa mēģināja sacelties un kļūt par zinātnieku, bet galu galā nespēja cīnīties ar savu likteni. Viņa dzīvo Rālē (Raleigh), Ziemeļkarolīnā, kur raksta, zīmē un, pēc viņas vārdiem, “rada dīvainas lietas”.

Viņa arī raksta ar T. Kingfisher vārdu.

https://www.goodreads.com/author/show/36276.Ursula_Vernon

Pūķaelpa. (Dragonbreath #1)

Denijam Pūķaelpam nav viegli būt vienīgajai mītiskajai būtnei rāpuļu un abinieku skolā, jo īpaši tāpēc, ka viņš nevar elpot uguni kā citi pūķi (kā skolas kauslis mīl viņam to atgādināt). Bet dažreiz ir noderīga unikāla ģimene, piemēram, kad viņa čūskas brālēns jūrā ved Deniju un viņa labāko iguānu draugu uz prātam neaptveramu zemūdens tūri, kurā ir vemjoši jūras gurķi un milzu kalmāri. Tas noteikti pārspēj enciklopēdijas lasīšanu, lai izpētītu viņa ziņojumu par okeānu. . . Izmantojot komiksu paneļu un teksta hibrīdu, Ursula Vernona iepazīstina ar neatvairāmu rakstzīmju kopumu ar vēlmi nokļūt lipīgās situācijās. Tas ir lieliski piemērots gan klases lasīšanai, gan Wimpy Kid un Bad Kitty faniem.

https://www.goodreads.com/book/show/6055161-dragonbreath

Hariete Neuzvaramā. Harriet the Invincible

(Hamster Princess #1)

Guļošā skaistule šajā drosmīgajā jaunajā komiksu sērijā no „Pūķaelpas” radītājas saņem viltīgu, pūkainu virpuli.

Harriete Hamsterbone nav jūsu tipiskā princese. Viņa, iespējams, ir diezgan satriecoša grauzēju sfērā (jums viņai būs jāuzticas tam), taču viņa nemaz tik lieliski nespēj klaiņot pa pili, izskatoties ēteriski, vai daudz nopūšoties. Viņai drīzāk šķiet karaliskā dzīve... blāva. Kādu dienu Harietes vecāki viņai tomēr stāsta par lāstu, ko žurka uzlika viņai, piedzimstot, kad viņa paliks divpadsmit gadu veca, tad sadurs pirkstu uz kāmja ritenīša un iegrims dziļā miegā. Harietei šī ir visbrīnišķīgākā ziņa: tas nozīmē, ka viņa ir neuzvarama, līdz viņai būs divpadsmit! Galu galā, neviens labs lāsts nepazūd. Un tā sākas grandioza piedzīvojumu dzīve ar viņas uzticamo paipalu Mumfriju... līdz pienāk viņas divpadsmitā dzimšanas diena un lāsts izpaužas visnegaidītākajā veidā.

„Ideāli piemērota Babymouse un Krisa Kolfera Stāstu zemes faniem, šī smieklīgi izskanošā jaunā komiskā hibrīdu sērija pārvērtīs visu, ko domājāt par princesēm."

https://www.goodreads.com/book/show/23281892-harriet-the-invincible

Sapinušies. The Twisted Ones

Kad jauna sieviete tīra savas mirušās vecmāmiņas māju Ziemeļkarolīnas laukos, viņa mežā atrod sen slēptus noslēpumus par dīvainu būtņu koloniju.

Kad Peles tētis (Mouse’s dad) lūdz viņu sakopt mirušās vecmāmiņas māju, viņa saka jā. Galu galā, cik slikti tas varētu būt?

Atbilde: diezgan slikti. Vecmāmiņa bija krātuve, un viņas māja ir piebāzta ar nederīgiem atkritumiem. Tas būtu pietiekami briesmīgi, bet ir vēl vairāk - Pele paklūp pāri sava vectēva žurnālam, kas, šķiet, sākotnēji ir piepildīts ar bezjēdzīgiem rēcieniem ... līdz Pele sastapsies ar dažām šausminošajām lietām, kuras viņš aprakstīja pats.

Viena pati mežā kopā ar savu suni, Pele nonāk aci pret aci ar neiespējamu šausmu sēriju - jo dažreiz lietas, kas naktī iet pa gabalu, ir reālas, un viņas tevi meklē. Un, ja viņa ar viņiem saskartospa tiešo, viņa varētu neizdzīvot, lai stāstītu pasaku.

No Hugo godalgotās autores Ursulas Vernonas, rakstot kā T. Kingfisher.

https://www.goodreads.com/book/show/42527596-the-twisted-ones