Svetlana Krivošlikova, Oksana Ivanova, Natālija Goliškina, Olga Kohaņenko, Jeļena Kučerova, Poļina Ļedova, Viktorija Tatura, Anna Hotejeva, Jeļena Čipakova. Noslēpumainā planēta

(Jāpiezīmē, ka šis materiāls sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - sastādītāja piezīme)

Savas piecpadsmitās dzimšanas dienas dienā Nemo uzzina, ka viņa vecāki pazuduši ceļā uz noslēpumaino Dārgumu planētu. Nemo, izcils mehāniķis un superpilots, salabo "Nautilus" - ģimenes kuģi un dodas meklēt nezināmu planētu, lai glābtu savus vecākus.

Kopā ar viņu no internātskolas aizbēg zilādainā meitene Luna. Viņa ir lieliska kompanjone ar unikālām bionavigatora un biotransformatora spējām, taču... Lunai ir noslēpums, kas, viņa ir pārliecināta, ka "Nautilus" kapteinim nepatiks. Taču arī pašam Nemo ir daudz noslēpumu.

Ceļojuma laikā draugiem būs jāglābj karojošās planētas Zipu ciltis, jānovērš gadsimta noziegums uz Banku planētas, jāiztur milzu labirinta pārbaudījums, jāizkļūst no pūķu alām un, pats galvenais, jāiemācās uzticēties viens otram.

Kas ir Dārgumu planēta? Kas notika ar Nemo vecākiem? Vai viņam izdosies izglābt Nautilu, draudzību ar Lunu un paša dzīvību?

https://www.ozon.ru/product/2020-tainstvennaya-planeta-166138954/

Par rakstniecēm.

Svetlana Aleksejevna Krivošlikova (Rožkova), bērnu rakstniece, labdarības projektu vadītāja, divu bērnu māte.

Viņa dzimusi 1983. gada 14. jūlijā Ļeņingradā. Jau skolas gados Svetlana izjuta vēlmi rakstīt un plānoja turpināt studijas Žurnālistikas fakultātē.

http://krivoshlykova.ru/biografiya.html

Oksana Ivanova. Viņa ir dzimusi un augusi Bogorodskoje apmetnē netālu no Sergiev-Posadas. Beigusi Kostromas Valsts universitāti, iegūstot ekonomikas un pedagoģijas grādu (angļu valodas skolotāja).

Vēlāk viņa aizstāvēja maģistra darbu specialitātē "Sociālā psiholoģija". Viņa ir strādājusi pie stresa pārvarēšanas un publicējusi zinātniskas publikācijas par šo tēmu.

Trīspadsmit gadus viņa bija laikraksta „Bogorodskoje” galvenā redaktore.

https://ast.ru/authors/ivanova-oksana-mikhaylovna-itd033313/

Olga Kohaņenko.

Grāmatu autore bērniem un pieaugušajiem.

https://ast.ru/authors/kokhanenko-olga-aleksandrovna-itd027189/

Jeļena Kučerova

Esmu dzimusi un augusi vienā no skarbākajām valsts ziemeļu pilsētām – Noriļskā. Bet, neskatoties uz šo faktu, šī ir vissiltākā, sirsnīgākā un neaizmirstamākā pilsēta. Tur satiktie draugi joprojām ir mani tuvie un mīļie cilvēki, lai gan liktenis mūs izklīdināja ne tikai dažādās pilsētās, bet pat dažādās valstīs.

Šobrīd es dzīvoju un strādāju Maskavā.

2000. gadā absolvējusi Mūsdienu humanitāro akadēmiju, iegūstot personāla vadības specialitāti. Apmēram 15 gadus viņa strādāja personāla daļā uzņēmumā, kas nodarbojas ar naftas produktu vairumtirdzniecību.

http://inwriter.ru/candidates/kucherova-elena-aleksandrovna.html

Poļina Ļedova

Viena no lielākajām Krievijas izdevniecības grupām ir laidusi klajā divu sējumu fantāzijas stāstu krājumu bērniem un pusaudžiem ar nosaukumu "Noslēpumainā planēta" un "Dārgumu planēta", kurā iekļauti 17 autoru darbi. Vienīgā rakstniece no Maskavas apgabala bija 27 gadus vecā Pavlovsk-Posadā dzimusī  Poļina Buļigina, kura savulaik sāka nopietnu karjeru ar publikācijām vietējā laikrakstā.

Bērnībā Buliginai bija neticami bagāta iztēle, kas ļāva viņai izdomāt stāstus un sižetus, kad viņa pat nevarēja rakstīt. 7 gadu vecumā meitene sāka sacerēt pasakas, stāstus un tos pierakstīt. Gadu gaitā aizraušanās nav izgaisusi. Dažādi radošie kursi palīdzēja meitenei spodrināt prasmes.

Jaunā rakstniece strādā ar pseidonīmu Polina Ledova. Iznākusī divsējumu grāmata viņai ir pirmā nopietnā publikācijas pieredze. Pēc Poļinas teiktā, grāmatas stāsta par svarīgākajām vērtībām - par draudzību, savstarpēju palīdzību, par to, cik svarīgi ir iet uz savu mērķi, palikt drosmīgam un atrast sevī talantus.

https://pavpos.ru/news/%D1%84%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8B-%D0%B8%D0%B7-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE/

Viktorija Tatura.

Tatura Viktorija Vladimirovna (dzimusi 1985. gadā) ir krievu prozaiķe.

Viņa dzimusi 1985. gada 9. decembrī Taškentas pilsētā Uzbekistānas PSR. Beigusi Krievijas Valsts A. I. Hercena pedagoģisko universitāti (Filoloģijas fakultāti). Prozaiķe, bērnu darbu autore. Krievijas Rakstnieku savienības biedre. Dzīvo Maskavā.

Publicēts žurnālos «День и ночь», «Кольчугинская осень», «Литературный маяк», «Проспект», «Аватарка», «Путеводная звезда. Школьное чтение», tiešsaistes publikācijas “LiTERRAtura”, “Formaslov”. Darbi iekļauti krājumos "Vaļinas pasakas" (2017), "Par vecmāmiņām un vectētiņiem" (izdevniecība Astrel-SPb, 2018), "Noslēpumainā planēta" (izdevniecība Astrel-SPb, 2020). Grāmatas "Nanozauri" (izdevniecība “Formaslov”, 2020) autore.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80,_%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Natālija Goliškina.

http://www.vernadsky.ru/news/zel-niy-festival-sobral-luchshih-ekologov-i-zashhitnikov-prirodi/

Anna Hotejeva.

Informācija par autori pagaidām nav pieejama.

https://oz.by/people/more90139944.html

Jeļena Čipakova.

Informācija pieejama tikai autorizētiem lietotājiem. Vai tā ir viņa, nezinu.

https://ok.ru/profile/568398107337