Svetlana Bella. Spārnotais lauva

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - sastādītāja piezīme)

Īsumā par autores grāmatu un autori pašu.

Izrādās, ka katram cilvēkam ir kāds mākonis, kas atlido katru rudeni un palīdz pārdzīvot ziemas aukstumu un daudzas tumsas dienas. Katram tas izskatās savādāk: vienam tas ir kā bezdelīga, citam kā pūķis vai sikspārnis. Dzīvi mākoņi nolaižas pie visiem – tāds ir dabas likums!

Tikai vienu reizi notika nedzirdēts notikums – viņa spārnotais lauva neaizlidoja pie piecpadsmitgadīgā Liona. Ļaunais Burvis, sapņojot par visvarenību, nekavējoties pasludināja puisi par spoku, pagriežot pret viņu visu pilsētu.

Kas notika ar Spārnoto Lauvu? Un kas notiks ar Lionu? Jūs viņu neapskaudīsiet: ne tikai mākoņainais draugs pazuda, un pilsētnieki novērsās, tad arī tēvs atklāja rūgtu noslēpumu, ko viņš bija glabājis daudzus gadus.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/772237/

Par autori.

«Территория F» –  "Teritorija F" ir grāmatu sērija, kas iepazīstina lasītājus ar jauniem vārdiem bērnu un pusaudžu daiļliteratūrā. Sērija tika sastādīta, pamatojoties uz tāda paša nosaukuma konkursa īso sarakstu, ko izdevusi 1C-Publishing kopā ar portālu Author.Today.

Svetlana Bella ir autore no Ufas, žurnāliste un veterāniem veltīta laikraksta galvenā redaktore. Viņš darbojas sociālajā jomā, aktīvi piedalās novada sabiedriskajā dzīvē.

Romāns "Spārnotais lauva jeb krāsaino mākoņu noslēpums" konkursā ieguva otro vietu un saņēma speciālbalvu "Sudraba burts". Tāpat grāmata tika iekļauta Vladislava Krapivina Starptautiskās bērnu literatūras balvas garajā sarakstā.

Šī ir skaista pasaka, kuras darbība norisinās maģiskā pasaulē, kur katram iedzīvotājam ir savs mākonis, kas personificē viņa dvēseli. Reizi gadā mākoņi lido uz viņu palātām pilsētā, lai palīdzētu viņiem pārdzīvot auksto ziemu. Un nāk svētki, kas tiek plaši svinēti. Bet galvenais varonis Lions, viņa mākonis, spārnota lauvas izskatā, šoreiz neieradās. Jaunietim tiek pārmests, ka viņš ir miris, jo tikai mirušajiem nav mākoņu. Tiesa, galvenais apsūdzētājs ir burvis, kurš jau sen ir naidā ar varoņa ģimeni. Nepārprotami ir kāds noslēpums, ko Lions grasās atšķetināt, jo atstumtais joprojām nevar palikt pilsētā. Lions dodas garā ceļojumā, lai atrastu savu mākoni. Viņam priekšā ir mīlestība un draudzība, cīņas un briesmas, to cilvēku nodevība, kuriem viņš uzticējās, un jauni draugi. Izlasi grāmatu un piedzīvo piedzīvojumu kopā ar varoni!

https://www.litres.ru/svetlana-bell/krylatyy-lev-ili-tayna-cvetnyh-oblakov/

Svetlana Bella ir Svetlanas Bellendiras, veterāniem veltīta laikraksta galvenās redaktores, Krievijas Žurnālistu savienības biedres, radošais pseidonīms. Svetlana dzīvo un strādā Ufā. Pilsētas sabiedriskās balvas "Galvaspilsētas īpašums" laureāts, federālo un reģionālo žurnālistu un fotogrāfu konkursu laureāts.

Fantāzijas stāsts "Spārnotais lauva" tika iekļauts Vladislava Krapivina Starptautiskās bērnu literatūras balvas garajā sarakstā, bet nedaudz vēlāk ieņēma otro vietu bērnu un pusaudžu fantastikas konkursā «Территория F», ieguva prēmiju «Серебряная буква». Pēc tam «1С: Паблишинг» izdeva elektronisko versiju audiogrāmatai ar ilustrācijām, bet izdevniecība «Аквилегия-М» – hrāmatu, sērijā «Долина чудес».

https://akvil.net/2020/10/21/bell-svetlana/