Supernatural.

image003

Supernatural amerikāņu seriāls, kurš sevī iekļauj mistikas, drāmas, komēdijas, detektīva un šausmu elementus. Seriāls, kura piekto sezonu bija pasludinājuši par pēdējo, bet kurš ir piedzīvojis nu jau sestās sezonas pirmizrādi un manā skatījumā pilnībā nav zaudējis savu šarmu.
Bet sāksim no paša sākuma, kad Ēriks Kripke sarakstīja scenāriju un 2005. gada 14. septembrī seriāls piedzīvoja savu pirmizrādi.
Tas stāsta par divu brāļu Sema un Dīna Vinčesteru piedzīvojumiem ceļojot melnā 1967 gadā Ševrolet Impala mašīnā pa Savienotajām Valstīm. Viņi izmeklē paranormālus notikumus, daudzi no kuriem ir balstīti uz dažādu pilsētu leģendām un pasaules folkloras (vismaz pirmajās trīs sezonās). Viņi cīnās ar spokiem un dēmoniem, kas stājas viņu ceļā.

 

 

Kā jau minēju seriāls piedzīvoja savu pirmizrādi 2005. gada 14. septembrī kanālā WB. 2006. gada septembrī kanāls apvienojās ar kanālu UPN, kas slēpās zem kodētā nosaukuma CW un, jau otrā seriāla sezona, kuru sāka demonstrēt 2006. gada 28. septembrī tika demonstrēta sājā kanālā. 2007. gadā tika oficiāli paziņots par trešās sezonas filmēšanu, kuras demonstrācija sākās 2007. 4. oktobrī. (Nabaga fani par veselu nedēļu vēlāk nekā iepriekšējā sezona. Zinot kā tas ir gaidīt šo seriālu. Es saku. Izsaku līdzjūtību). Kas ir interesanti, tad pat neskatoties uz scenāristu streiku. Kā jūs atceraties tad ir bijis pat tāds. Nu, lūk, pat neskatoties uz viņu seriāls ir turpinājis dzīvot. 2010. gada 13. maijā (atkal zīmīgs cipars) tika parādīta piektās sezonas pēdējā sērija. It kā varētu uzelpot, jo šī bija pēdējā sezona, bet jau mēnesi vēlāk mūs- visus fanus satrieca negaidīta vēsts. Būšot 6. sezona. Mūsu mīļais Sems būs ticis ārā no elles un viss atkal būs pa vecam.
Nu tam par pa vecam es noteikti, ka nepiekrītu. Drīzāk viss ir diezgan sajaukti, bet Kā jau ne reizi esmu atzinusi skatoties šo seriālu- scenāristi ir malači. Jo uz doto momentu vienīgais seriāls, kurš jau entajās sezonās vienalga ir spējīgs ieinteresēt cilvēkus ir CSI. Bet nu viņa sižetiskā darbība ir pilnīgi savādāka.