Stīvens Kings. Billijs Sammerss

Billijs Samerss ir profesionāls slepkava ar stingru morāles kodeksu: viņš pieņem pasūtījumus tikai pret patiesi "sliktajiem puišiem". Taču viņam, bijušajam jūras kājniekam, šī nodarbošanās nepatīk, un kādu dienu viņš nolemj doties pensijā, lai sāktu jaunu dzīvi. Pirms tam Billijam būs jāpabeidz vēl viens pasūtījums, kas nodrošinās viņam ērtu eksistenci.

Viņa intuīcija un pieredze liecina, ka šajā gadījumā kaut kas nav kārtībā un nav tik vienkārši, kā šķiet pirmajā mirklī.

Tomēr uz spēles ir likts pārāk daudz naudas.

Un Billijs dodas uz kluso provinces pilsētiņu Redblafu (Red Bluff) un sāk pamatīgu gatavošanos savam pēdējam šāvienam.

Vai tas ir pēdējais?

https://book24.ru/product/billi-sammers-6112249/

"Billijs Sammerss" ir amerikāņu rakstnieka Stīvena Kinga detektīvromāns, kas tika publicēts 2021. gada 3. augustā.

Sižets

Grāmatas titulvaronis ir augstākās klases slepkava, kurš pieņem pēdējo pasūtījumu, lai vēlāk varētu dzīvot normālu dzīvi. Tomēr lietas nenotiek tā, kā viņš vēlētos.

Publikācija

Stīvens Kings pirmo reizi par savu jauno grāmatu runāja 2020. gada aprīlī intervijā National Public Radio. Tajā pašā mēnesī, sarunājoties ar Džonu Grišemu straumes laikā, viņš precizēja, ka tas būtu kriminālromāns par slepkavu. "Billijs Samerss" tika oficiāli paziņots 2021. gada 28. janvārī "Entertainment Weekly". Grāmatu 2021. gada 3. augustā publicēja Scribner.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B8_%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%81

Atsauksmēs teikts, ka tas ir pēdējo gadu labākais Kinga romāns. Nezinu? Spriediet paši. Galvenie varoņi - profesionāli slepkavas nav mani varoņi jebkādā lomā, manās acīs tie vispār nav cilvēki. [T.p.]

https://en.wikipedia.org/wiki/Billy_Summers

Par autoru no tīmekļa.

Stīvens Kings ir viens no populārākajiem mūsu laiku rakstniekiem. Viņu lasa pusaudži un pieaugušie, sievietes un vīrieši – visi, kuri cenšas labāk saprast sevi un citus, kā arī mainīgo un neparedzamo pasauli, kurā mēs dzīvojam.

Stīvenam Kingam padodas visi žanri. Viņš ir lielisku romānu, satriecošu garstāstu un žilbinošu stāstu autors. Meistaru šedevru vidū: mistikas un saspensa pilnais „Spīdums”, cilvēces apziņas noslēpumus atverošā „Mirusī zona”, apbrīnojami aizkustinošā un tajā pašā laikā neticami cietsirdīgā „Zaļā jūdze”, asinis stindzinošā „Kerija”, fantāzijas ‘pērle” „Tumšais tornis” un daudz, kas cits. Praktiski visi Kinga garākie darbi tiek ekranizēti, arī šim ir paredzēts TV seriāls.