Stīvens Džonss (sastādītājs). Šausmu grāmata

A Book of Horrors. Edited by Stephen Jones

Šausmu stāstu krājums, autori ievērojami mūsdienu rakstnieki ar Stīvenu Kingu priekšgalā.

Džons Stīvens, slavenais šausmu antoloģijas apkopotājs, piedāvā jums lielisku šausmu stāstu kolekciju. Neizskaidrojamas, dīvainas, asinis stindzinošas un biedējošas līdz drebuļiem - zem viena vāka tiek savāktas visa veida šausmas. Bezmiega naktis un paniska iztēle - tas ir tas, kas jūs gaida, drosmīgais lasītāj.

Šausmu klasikas galaktika - Stefans Kings, Deniss Ešisons, Juns Aivide Lindkvists un daudzi citi šajās lapās parādās kā īsās prozas autori. Četrpadsmit noveles - četrpadsmit stāsti par to, no kā jābaidās.

https://mybook.ru/author/stiven-king/kniga-uzhasov-sbornik/

Jaunā šausmu grāmata.

Stīvena Džonsa vārds ir labi pazīstams visiem "šausmu" literatūras faniem. Liela daļa kredīta tiek piešķirta leģendārajai labāko jauno šausmu antoloģijas sērijai, kuras redaktors un sastādītājs viņš ir bijis vairāk nekā ceturtdaļgadsimta laikā.

Lasītājam piedāvātais jubilejas izdevums, kas sagatavots sērijas divdesmitajai gadadienai, ir absorbējis visu labāko, kas notika angloamerikāņu šausmās laika posmā no 1989. līdz 2008. gadam. Papildus tādu izcilu meistaru kā Stīvena Kinga, Nila Geimana, Klaiva Bārkera, Briana Lamlija, Pītera Strauba, Harlana Ellisona, Džo Hila un citu darbu kolekcijai, antoloģija ir unikāla žanra retrospekcija, un tā interesēs ne tikai šausmu fanus, bet arī ikvienu, kuru interesē jaunākās vēstures populārā literatūra.

https://www.litres.ru/antologiya/novaya-kniga-uzhasov/

Sastādītāja mājaslapa.

http://www.stephenjoneseditor.com/

Ilustrētā šausmu mākslas vēsture.

https://www.sfsignal.com/archives/2015/12/art-horror-illustrated-history-edited-stephen-jones-beautiful-fun/