Stīvens Batlers. Viesnīca "Ejiet garām"

Nedaudz par autora grāmatām un pavisam nedaudz par autora biogrāfiju.

Goblini atvaļinājumā

Frenkijam Banisteram ir ļoti paveicies: viņa vecāki vada visneparastāko viesnīcu pasaulē! Šī viesnīca ir ... maģiska! Tajā atpūšas dažādas burvju radības, tāpēc šeit nekad nav garlaicīgi. Tātad kādu dienu šeit ieradās pats princis Grogba, Tumšā bezdibeņa mantinieks! Bet šis īsais goblins joprojām ir ļauns! Viņš vēlas visus pārvērst par saviem vergiem, un viņš ņem jūru par baseinu, kuram vajadzētu piederēt tikai viņam. Bet kā būtu, ja Grogba kāda iemesla dēļ izvēlētos Pass By Hotel? Ko darīt, ja viņam ir noslēpums? Vai Frenkijam izdosies noskaidrot viņa noslēpumu?

https://www.litres.ru/stiven-likok/gobliny-v-otpuske/

Apburtais radinieks

Viesnīcu "Ejiet garām" gaida grandiozi svētki - Jauntroļļi! Viņu dievina visas maģiskās radības. Šajā gada laikā ir ierasts rīkot neticamus svētkus un izklaidēties! Bet Frenkijs un viņa vecāki vēl nezina, ka viņus gaida svētku pārsteigums: pie viņiem uzreiz ierodas vairāki pārsteidzoši viesi! Jeti ģimene, viena veca feja un ... kāds cits! Šī neparastā kompānija noteikti padarīs Jauntroļļus neaizmirstamus! Bet ko darīt, ja kāds no viesiem nolēma ierasties viesnīcā sliktu nodomu dēļ?

https://www.litres.ru/stiven-likok/zakoldovannyy-rodstvennik/

Vectētiņa-spoka noslēpums

Abrahams Banisters, viesnīcas "Ejiet garām" dibinātājs, vienmēr ir bijis Frenkija elks. Puika dievina savu vecvecvecvecvectēvu, jo viņš bija liels piedzīvojumu meklētājs. Taču Frenkijs nevarēja iedomāties, ka kādu dienu Abrahama spoks nolems parādīties viesnīcā! Viņš ir gatavs atklāt pārsteidzošos noslēpumus, kas tiek glabāti šajās sienās. Tomēr Frenkiju šajā spokā kaut kas satrauc. It kā Abrahams kaut ko slēpj... Bet ja jā, tad ko tieši?

https://www.litres.ru/stiven-batler/sekret-dedushki-prizraka/

Stīvens Batlers.

Stīvens Batlers ir bērnu rakstnieks, vairāku literāro balvu (tostarp Smieklīgā Roalda Dāla balvas) ieguvējs, balss aktieris un Pasaules lielākās grāmatu izstādes vadītājs. Kad Stīvens nepieskaras tastatūrai, negriežas uz skatuves un neskatās no ekrāna, viņš mēģina izspiegot rāceņdupšus esošajā zālē un ķer puteklītes bundžās. Par šīm un daudzām citām maģiskām būtnēm var uzzināt no viņa bērnu grāmatu sērijas "Hotel Pass By". Autora vietne:

www.stevenbutlerbooks.com

https://eksmo.ru/authors/batler-stiven-ITD42364/

Stīvens Batlers uzauga Kentā, bet tagad dzīvo Londonā. Viņš ir bestselleru “Dennis Diary Of The Menace” un “Wrong Pong” fantastikas sēriju autors.

Papildus 2015. gada World Book Day title, World Menace Day, Stīvens arī uzņēma desmitiem populārāko autoru desmit svarīgākajos valsts mēroga pasākumos Pasaules Grāmatu dienas lielākajā grāmatu izstādē uz Zemes (2015. un 2016. gadā), kurā piedalījās vairāk nekā 30 000 grāmatu bērniem.

Stīvens ir arī veiksmīgs izpildītājs un balss mākslinieks. Viņa nesenie darbi ir Oza burvis Londonas Palladium, Trevora Nuna iestudējums Vētra iepretim Ralfam Fiennesam  the Theatre Royal Haymarket, Lost Boy The Musical, his one-man A Midsummer Night’s Dream for Shakespeare’s Globe, dažādas balss izrādes topošā videospēle Warhammer un Beauty And The Beast (izlaists 2016. gada Ziemassvētkos) filmai Disney Motion Pictures.

Viņa pamatskolas direktors bija fantastiski smieklīgais autors Džeremijs Strongs.

Stīvena pirmais romāns The Wrong Pong 2009. gadā tika iekļauts prestižās Roalda Dāla smieklīgās balvas sarakstā.

http://www.stevenbutlerbooks.com/page1/page1.html

Grāmatas.

http://www.stevenbutlerbooks.com/page2/page2.html

Stīvens Lentons, ilustrators

Esmu autors/ilustrators un animācijas režisors, kas dzīvo Braitonā un Londonā.

Atrodi mani te:

Draw-Along-A-Lenton, mans YouTube kanāls,

Facebook,

Twitter,

Iepazīstieties ar manii Instagram

Meklējiet mani vietnē Linked In.

Par bērnu grāmatu pasākumiem, parakstīšanām un darbnīcām, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu steven@stevenlenton.com

Un, ja rodas citi ar grāmatu saistīti jautājumi, lūdzu, sazinieties ar manu aģentu Sallyanne@mmbcreative.com

Parakstītas un personalizētas manu grāmatu kopijas var pasūtīt veikalā vai tiešsaistē manā vietējā grāmatnīcā BOOK NOOK HOVE!

https://www.stevenlenton.com/